<
"Motyl w deszczu" TORA bramy i ogrodzenia
<
"Motyl w deszczu" TORA bramy i ogrodzenia

Przedstawiamy Państwu dzieło sztuki rzemieślniczej w formie bramy, pt. Motyl w deszczu

Głównymi założeniami dla projektantów była zwiewność, lekkość formy, przy jej jednoczesnej obfitości. Tematem przewodnim dzieła jest motyl, i to jego interpretacja stanowi najważniejszy element bramy. Na jego wypełnienie składa się ręcznie nitowana krata, która znalazła także zastosowanie w bocznych partiach dzieła. Harmonijnie wygięte pręty wraz z płaskownikami, nadają całej bramie lekkości, imitując ruch skrzydeł motyla, skąpanego w deszczu, symbolizowanym przez ręcznie kute łezki.

Każda brama jest ręcznie robiona w siedzibie Pracowni TORA w Dąbiu.

Czas tworzenia: 750h pracy rzemieślnika.

Warto nadmienić, iż w roku kalendarzowym naszą Pracownię opuszcza kilka, do maksymalnie kilkunastu bram w roku. Fakt ten przekłada bezpośrednio na ponadprzeciętną jakość ich wykonania. Techniczne wyrafinowanie, dopracowanie każdego, nawet najdrobniejszego elementu.

Wymiary naszej bramy: całkowita szerokość dwóch skrzydeł to 4m. Wysokość przy boku (do płaskownika fakturowanego to 1.45m), natomiast wysokość na środku wynosi 1.85m. Furtka ma 1m szerokości i 1.85m wysokości.

Oczywiście, możemy stworzyć dla Państwa bramę o każdych rozmiarach, a także zaprojektować przęsła, grodząc tym samym kompleksowo Państwa rezydencję.

Możecie również Państwo swoją bramę jeszcze bardziej zindywidualizować, korzystając z opcji TORA&Diamenty, dzięki której możemy przykładowo pokryć bramę złotem, lub wysadzić kryształami Swarovskiego.

Zachęcamy również Państwa do zapoznania się z naszymi standardami, jak polityka prywatności, bezpieczny transport międzynarodowy, serwis, kompleksowość rozwiązań (montaż), czy certyfikacja.

Prawa autorskie do zdjęci: Prawa autorskie 2015 Pracownia TORA Wszelkie prawa zastrzeżone
Podobne zjdęcia
Komentarze