Eco smart fire 1800ss elegancki wkład do zabudowy od ilumia.pl nowoczesny | homify
< >
Eco Smart Fire 1800SS elegancki wkład do zabudowy od ilumia.pl Nowoczesny
< >
Eco Smart Fire 1800SS elegancki wkład do zabudowy od ilumia.pl Nowoczesny
< >
Eco Smart Fire 1800SS elegancki wkład do zabudowy od ilumia.pl Nowoczesny

Firebox 1800SS jest wykonany ze stali nierdzewnej w kształcie prostokąta i posiada palniki BK5. Nadaje się do instalacji min. w szafkach, zabudowach ściennych a także na zewnątrz np. w patio lub na tarasie. Możesz go również zamontować jako standardowy kominek obudowując jedynie jego krawędzi. Wkład 1800SS jest bardzo funkcjonalny i łatwy w montażu, nie wymaga instalacji oddymiającej ponieważ spalany etanol jest bezwonny i nie pozostawia osadów z sadzy. W celu zwiększenia bezpieczeństwa użytkowników, Firebox 1800SS wyposażony jest w szybę z hartowanego szkła .

Tak jak wszystkie oferowane przez nas modele, wkład ten jest w pełni ekologiczny, zasilany bioetanolem, który jest przyjaznym dla środowiska, odnawialnym źródłem energii. Kominek wykonany jest także z najwyższej jakości, poddanej precyzyjnej obróbce stali nierdzewnej .

WYMIARY: Wysokość: 932 mm; Szerokość: 1896 mm; Głębokość: 506 mm (bez szyby);

PALENISKO: 3xBK5;

UWAGI: pojemnik do napełniania zbiornika, zapalarkę i pręt serwisowy/do regulacji; kominek spełnia najostrzejsze normy bezpieczeństwa wyrażone w instrukcji DIN 4734-1; Produkt oryginalny wyprodukowany w Australii.


Kominki przed wysyłką są sprawdzane przez personel naszej firmy. Zachęcamy do kontaktu, zawsze możesz liczyć na naszą pomoc. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania, z przyjemnością dzielimy się naszą wiedzą praktyczną

Prawa autorskie do zdjęci: EcoSmart Fire
Podobne zjdęcia
Komentarze