< >
Lniana poszewka na kołdrę Mint NatureBed Lniana poszewka,lniana poszwa,poszewka z trokami,linen duvet cover,duvet cover with tie
< >
Lniana poszewka na kołdrę Mint NatureBed Lniana poszewka,lniana poszwa,poszewka z trokami,linen duvet cover,duvet cover with tie

Lniana poszewka na kołdrę wiązana na troczki Mint.

Poszewka uszyta jest ze 100% lnu stonewashed, dzięki czemu jest miękka i przyjemna w dotyku, przewiewna, oraz nie wymaga prasowania. Posiada właściwości termoregulacyjne zapewniając uczucie komfortu przez cały rok, co oznacza, że będzie chłodzić Twoje ciało przy wysokich temperaturach i zatrzymywać ciepło przy niskich.

Tkanina lniana pozytywnie oddziałuje na Nasz organizm, nie powoduje alergii, wzmacnia system immunologiczny oraz posiada wysokie walory higieniczne, zapewniając optymalny mikroklimat w zetknięciu ze skórą.Przeprowadzone badania potwierdzają, iż w lnianej pościeli sen jest głębszy a organizm szybciej się regeneruje.

Len naturalnie jest hipoalergiczny i antybakteryjny, dlatego wybór tej niezwykłej tkaniny na bieliznę pościelową jest wyborem idealnym. Poszewka z troczkami jest dostępna w rozmiarach 140 x200, 160x200 i 200x 220 cm.

Do produkcji Naszych pościeli wykorzystujemy bardzo dobrej jakości 100% len pochodzący z europejskich upraw.

Prawa autorskie do zdjęci: Tomasz Skiba
Podobne zjdęcia
Komentarze