​dobrze zorganizowana garderoba czyni dzień prostszym. skandynawska garderoba od elfa manufacturing poland skandynawski | homify

Twoja sypialnia ma być oazą spokoju, miejscem odpoczynku. Czy jest ona zagracona odzieżą treningową, koszulkami i rozrzuconym po podłodze lub na krzesłach praniem? Nadszedł czas, aby znaleźć lepsze rozwiązanie.

Czy myślałeś o tym jak często zmieniasz ubrania? Rano musisz szybko znaleźć parę skarpetek, po południu możesz zechcieć założyć dres, a wieczorem wyciągnąć ubranie na trening i wrzucić je później do kosza na pranie. Jeśli nie dysponujesz inteligentnie rozplanowanym systemem przechowywania ubrań, to prędzej czy później czeka Cię chaos.Sekret stojący za funkcjonalnym przechowywaniem ubrań to szczegółowo zaplanowany system, jak wybierasz ubrania. Każdy przedmiot od początku musi mieć swoje miejsce. Na przykład: jeśli nie możesz znaleźć pasujących skarpetek, włóż je do płytkich koszy, w których będą doskonale widoczne. Podziel kosze przegrodami, aby posegregować skarpetki.Z przodu garderoby możesz zamontować praktyczne, gustowne drzwi przesuwne. Wybierz kolor lub gatunek drewna, aby uzyskać wygląd, o jakim marzysz. A teraz się zrelaksuj!

Podobne zjdęcia
Komentarze