Mieszkanie pokazowe nowoczesna kuchnia od q2design nowoczesny | homify
Mieszkanie pokazowe Nowoczesna kuchnia od Q2Design Nowoczesny
Mieszkanie pokazowe Nowoczesna kuchnia od Q2Design Nowoczesny
Mieszkanie pokazowe Nowoczesna kuchnia od Q2Design Nowoczesny

Zakończyliśmy realizację drugiego mieszkania pokazowego na IV etapie Osiedla Słoneczny Ołtaszyn. Tym razem jest to propozycja nieco bardziej konserwatywna i stonowana, całość utrzymana w kolorystyce popieli, szarości, beży i ciemniejszych barwach ziemi.

W mieszkaniu zaprojektowaliśmy i zrealizowaliśmy strefę dzienną, kuchnię, przedpokój oraz łazienkę. Sypialnie zostały przygotowane pod przyszłą aranżację (szczęśliwego!) nabywcy, chętnie pomożemy w zaprojektowaniu ich układu.

Sercem tego mieszkania jest kuchnia – od niej rozpoczęliśmy cały proces projektowy. Zdecydowaliśmy się na wyspę, dzięki której wygospodarowaliśmy miejsce do spotkań przy zwykłych, codziennych posiłkach, a do tego mnóstwo przestrzeni do przechowywania i wizualne oddzielenie od części dziennej salonu. Zabudowa kuchenna jest kontynuowana przez dużą szafę wnękową w przedpokoju. Razem tworzy to zgrabną, ale pojemną propozycję części użytkowej mieszkania, nieprzytłaczającej swoimi rozmiarami. Ilość miejsca do zagospodarowania potrafi zaskoczyć.

Salon, jako strefa relaksu, jest prosty i uporządkowany. Szczególną uwagę zwracamy na ekskluzywną, naturalną okładzinę z prawdziwego drewna poddanego specjalistycznej obróbce stolarskiej. Polecamy przyjrzeć się bliżej tej marce (www.siente.pl), to co robią jest fantastyczne. A do tego są z Wrocławia, a my wspieramy lokalnych producentów.

Łazienka to sprawdzona formuła praktycznego rozkładu armatury i urządzeń. Wszystko wykończone szaro-beżowymi płytkami gresowymi, z kontrastującą białą mozaiką w kształcie jodełki francuskiej.

Całość mieszkania prezentuje się bardzo szykownie, jesteśmy bardzo zadowoleni z tej realizacji. Przyszły użytkownik nie będzie miał żadnych trudności z dostosowaniem tego co zrobiliśmy pod swoje indywidualne potrzeby (zresztą większość jest gotowa i nadaje się do wprowadzenia od razu).

Praca z naszymi partnerami z Osiedla Słoneczny Ołtaszyn to była wielka przyjemność, zapraszamy Was do ich odwiedzenia.

Prawa autorskie do zdjęci: Zajączkowski Photography
Podobne zjdęcia
Komentarze