Mieszkanie pokazowe nowoczesna kuchnia od q2design nowoczesny | homify
< >
Mieszkanie pokazowe Nowoczesna kuchnia od Q2Design Nowoczesny
< >
Mieszkanie pokazowe Nowoczesna kuchnia od Q2Design Nowoczesny
< >
Mieszkanie pokazowe Nowoczesna kuchnia od Q2Design Nowoczesny

Zakończyliśmy realizację drugiego mieszkania pokazowego na IV etapie Osiedla Słoneczny Ołtaszyn. Tym razem jest to propozycja nieco bardziej konserwatywna i stonowana, całość utrzymana w kolorystyce popieli, szarości, beży i ciemniejszych barwach ziemi.

W mieszkaniu zaprojektowaliśmy i zrealizowaliśmy strefę dzienną, kuchnię, przedpokój oraz łazienkę. Sypialnie zostały przygotowane pod przyszłą aranżację (szczęśliwego!) nabywcy, chętnie pomożemy w zaprojektowaniu ich układu.

Sercem tego mieszkania jest kuchnia – od niej rozpoczęliśmy cały proces projektowy. Zdecydowaliśmy się na wyspę, dzięki której wygospodarowaliśmy miejsce do spotkań przy zwykłych, codziennych posiłkach, a do tego mnóstwo przestrzeni do przechowywania i wizualne oddzielenie od części dziennej salonu. Zabudowa kuchenna jest kontynuowana przez dużą szafę wnękową w przedpokoju. Razem tworzy to zgrabną, ale pojemną propozycję części użytkowej mieszkania, nieprzytłaczającej swoimi rozmiarami. Ilość miejsca do zagospodarowania potrafi zaskoczyć.

Salon, jako strefa relaksu, jest prosty i uporządkowany. Szczególną uwagę zwracamy na ekskluzywną, naturalną okładzinę z prawdziwego drewna poddanego specjalistycznej obróbce stolarskiej. Polecamy przyjrzeć się bliżej tej marce (www.siente.pl), to co robią jest fantastyczne. A do tego są z Wrocławia, a my wspieramy lokalnych producentów.

Łazienka to sprawdzona formuła praktycznego rozkładu armatury i urządzeń. Wszystko wykończone szaro-beżowymi płytkami gresowymi, z kontrastującą białą mozaiką w kształcie jodełki francuskiej.

Całość mieszkania prezentuje się bardzo szykownie, jesteśmy bardzo zadowoleni z tej realizacji. Przyszły użytkownik nie będzie miał żadnych trudności z dostosowaniem tego co zrobiliśmy pod swoje indywidualne potrzeby (zresztą większość jest gotowa i nadaje się do wprowadzenia od razu).

Praca z naszymi partnerami z Osiedla Słoneczny Ołtaszyn to była wielka przyjemność, zapraszamy Was do ich odwiedzenia.

Prawa autorskie do zdjęci: Zajączkowski Photography
Podobne zjdęcia
Komentarze