Loft- kamienica ul.Jagiellońska Warszawa 100 m2, profesjonalista: livinghome wnętrza Katarzyna Sybilska | homify
livinghome wnętrza Katarzyna Sybilska
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Edit project Dodaj zdjęcie
livinghome wnętrza Katarzyna Sybilska
livinghome wnętrza Katarzyn...
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Loft- kamienica ul.Jagiellońska Warszawa 100 m2

Mieszkanie znajduje się w stylowej kamienicy, okna wychodzą tylko na podwórze ,wewnętrzny dziedziniec.

Ma to swoje dobre i złe strony, na pewno daje intymność i oddziela od hałasu miasta , natomiast również ogranicza dostęp światła słonecznego.

Dostarczenie maksymalnej ilości światła wyzaczyło mi od razu typ ścian działowych, tylko ścianki szklane przezierne mogły zapewnić doświetlenie całego wnętrza.

Stara kamienica sama wprowadza nastrój , tylko drobna kosmetyka wnętrza ,szacunek dla starych murów ceglastych ,wylewka żywiczna i efekt gotowy…

to nie sztuczna stylizacja ,to nie scenografia ..to charakter budynku pomaga łagodnie i naturalnie przemycić estetykę loftu ;-))).

Stary autentyczny piec kaflowy dostał nowe serce z rurami centralnego o ogrzewania ;-))), dzięki temu nie jest tylko rzeźbą w centrum salonu ale również wielkim bezobsługowym grzejnikiem ;-)).

Wszystko składało się naturalnie pomysł rodził kolejny jak puzzle , miło pracuje się w starych kamienicach ponieważ buduje się naturalnie nastój .

Projekt mocno spersonalizowany i zgodny z potrzebami klienta, robiłam to wnętrze dla przyjaciółki którą znam od 20 lat ;-)).

Łazienka była mocno kontrowersyjna ponieważ KONSEKWENTNIE JAK POZOSTAŁE POMIESZCZENIA ZOSTAŁA WYDZIELONA SZKŁEM ;-)),

Charakter miejsca to przede wszystkim enklawa , sedno tego czym jest dom , cisza spokój relaks, nastrój, przytulność i swojskość .Brak dystansu między wnętrzem a użytkownikiem… .

Admin-Area