Garaże drewniane | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3654:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Ogrodolandia
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Edit project Dodaj zdjęcie
Ogrodolandia
Ogrodolandia
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Garaże drewniane

Garaże drewniane to ciekawe rozwiązanie do przydomowych ogrodów, kiedy poszukujemy konstrukcji, która nie przytłoczy swym widokiem otoczenia, ale będzie płynnie się z nim komponować. Budowa drewnianego garażu to od 1 do 2 dni montażu. Garaż może być jedno-, lub dwustanowiskowy, w zależności od tego ile samochodów chcemy w nim trzymać. Drewniany garaż jest bardzo solidną i trwałą budowlą, która w niczym nie ustępuje tym murowanym. Garaże zazwyczaj budowane są z dachem dwuspadowym,który można pokryć gontem albo dachówką. Brama wjazdowa może być wykonana również w technologii drewnianej lub może to być nowoczesna brama z napędem.

Każdy z modeli garaży, może być wykonany pod wymiar. Część garaży posiada praktyczne pomieszczenia gospodarcze, w których można przechowywać narzędzia, opony czy sprzęt ogrodowy i sezonowy.

Montaż garażu zawarty jest w jego cenie, więc nie ponosimy już dodatkowych kosztów.

 • Garaż NORDYCKI Klasyczny garaż od Ogrodolandia Klasyczny

  Garaż NORDYCKI

  Edytorskie Katalogi Inspiracji z tym zdjęciem
  Katalogi Inspiracji: 1
  ["PL"] [Published] Różne rodzaje drzwi garażowych – które wybrać?

  Garaż Nordycki to obiekt jednostanowiskowy, w tej wersji z bramą drewnianą w postaci wrót dwuskrzydłowych zamykanych na skobel. Garaż ma dach dwuspadowy, w wersji podstawowej pokryty papą. W standardzie garaż nie jest pomalowany, zabezpieczony drewnochronem, ale wykonany jest z drewna surowego. Pozwala to na indywidualne dopasowanie koloru garażu do pozostałych elementów domu. Z boku garażu umieszczone są trzy oka doświetlające. Możliwe są modyfikacje projektu, ocieplenie i wykonanie pod wymiar.

 • Garaż VERSUS DUO Klasyczny garaż od Ogrodolandia Klasyczny

  Garaż VERSUS DUO

  Garaż Versus Duo to rozwiązanie, zapewniające miejsca stanowiskowe dla dwóch samochodów. W tej wersji, garaż ma dwa oddzielne wjazdy w postaci wrót drewnianych dwuskrzydłowych, ale można zamontować w nim bramy wjazdowe z napędem. Estetycznie wykonana konstrukcja drewniana, na projekcie w surowym drewnie. Garaż może być wykonany pod wymiar lub z pewnymi modyfikacjami, jak np. wstawienie okien doświetlających czy drzwi boczne, które zapewnią szybkie wejście do garażu bez konieczności otwierania bramy.

 • Garaż VERSUS MIX Klasyczny garaż od Ogrodolandia Klasyczny

  Garaż VERSUS MIX

  Edytorskie Katalogi Inspiracji z tym zdjęciem
  Katalogi Inspiracji: 1
  ["PL"] [Published] Garaże z drewna i nie tylko – 5 przykładów

  Propozycja garażu Versus, który łączy w sobie funkcję garażu i pomieszczenia gospodarczego (schowka ogrodowego). Jeśli potrzebujemy garażu, ale jednocześnie brakuje nam miejsca na przechowywanie ogrodowego sprzętu i narzędzi, to rozwiązanie będzie idealne. Garaż i pomieszczenie gospodarcze mają oddzielne wejścia, wewnątrz również oddzielone są ścianą, choć mogą też być połączone. Do schowka prowadzą z zewnątrz drzwi ze szklaną szybą, które mogą być też pełne. Eleganckie i estetyczne wykonanie oraz funkcjonalność to główne zalety takiego garażu.

 • Garaż VERSUS Klasyczny garaż od Ogrodolandia Klasyczny

  Garaż VERSUS

  Klasyczny, tradycyjny model garażu jednostanowiskowego z dwuspadowym dachem. Garaż jest starannie i estetycznie wykończony. Solidna konstrukcja garażu wspiera się na słupach o przekroju 10 cm. Ściany i dach wykonane są z estetycznej deski o grubości 19 mm (łączenie pióro-wpust, deski fazowane).

  Z boku garażu widoczne są drzwi, zamykane na klucz. Drzwi te zapewniają szybkie wejście do garażu, bez konieczności otwierania bramy. Brama na projekcie ma postać wrót drewnianych dwuskrzydłowych, ale otwór wjazdowy może być dopasowany także do bramy wjazdowej z napędem.

  Kolor garażu, pokrycie dachu są do ustalenia.

Admin-Area