ScandiHouse ....Eko-Design dla lalek , profesjonalista: Arte Aria Artesania | homify
Zmień zdjęcie profilowe
Zmień zdjęcie w tle
Arte Aria Artesania
Arte Aria Artesania

Arte Aria Artesania

edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Zmień zdjęcie w tle
Edit project Dodaj zdjęcie
Arte Aria Artesania
Arte Aria Artesania
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

ScandiHouse… .Eko-Design dla lalek

Domek dla lalek to marzenie każdej dziewczynki. Jednak nie wszystkie domki dla lalek są estetyczne i funkcjonalne. Drewniany domek SkandiHouse jest stylizowany na wzornictwo skandynawskich domów ECO- pasywnych. Jego wyjątkowa konstrukcja o kształcie tipi sprawia, że dziewczynka bawiąca się domkiem będzie miała łatwy dostęp do każdej części domku ze wszystkich stron. Domek jest niezwykły nie tylko pod względem jego niespotykanego kształtu. Jest on całkowicie ręcznie robiony i wyposażony w wyjątkowe, gustowne i wyszukane mebelki. Wyposażenie domku zostało zaprojektowane zgodnie z obowiązującymi trendami i jest bardzo stylowe.

 • SkandiHouse MINI: styl , w kategorii zaprojektowany przez Arte Aria Artesania,Nowoczesny

  SkandiHouse MINI

  Edytorskie Katalogi Inspiracji z tym zdjęciem
  Katalogi Inspiracji: 1
  ["KR"] [Published] 동화같은 딸 아이 방 인테리어

  Drewniany domek "ScandiHouse" z sypialnią na antresoli. Domek dla lalek posiada kółeczka, które ułatwiają transportowanie domku oraz schodki, które ułatwiają lalkom dostanie się na antresolę. :)Domek skręcany jest na konfirmaty, dzięki czemu jest łatwy do samodzielnego montażu.W skład wyposażenia domku wchodzą:firanki 4 szt.,sofa ( 25 cm x12 cm), fotel ( dłg. 15 cm x szer. 12 cm), komoda filcowa, lampa salonowa, 3 małe podusie z grafiką na sofę i fotel, dywanik,ława okrągła z grafiką orientalną, lampka nocna, stolik nocny okrągły z grafiką orientalną, gruby pikowany materac( łóżko), pościel (dwie poduszki, kołderka z grafiką) Wymiary domku: 45x70x70cm

Admin-Area