Dying Breed / Ginący Gatunek - seria poduszek dekoracyjnych, profesjonalista: Hayka | homify
Hayka
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Edit project Dodaj zdjęcie
Hayka
Hayka
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Dying Breed / Ginący Gatunek – seria poduszek dekoracyjnych

Dawno, dawno temu mistyczna więź łączyła człowieka i zwierzę. Nasi przodkowie otaczali czcią niezwykłe gatunki, szukając wsparcia w zmaganiach z trudami i niebezpieczeństwami codzienności. Dzisiaj sytuacja się odwróciła i niegdyś budzące podziw i strach zwierzęta – wilki, rysie oraz niedźwiedzie brunatne – potrzebują naszej pomocy. Postanowiliśmy dać naszym pięknym, zagrożonym zwierzętom ludzkie totemy. Żeby lepiej zobrazować los ginącego gatunku patronami zostały będące na wymarciu typy mężczyzn. Wilk Morski, Fachowiec i Dżentelmen.

5% ze sprzedaży poduszek z serii DYING BREED przekazujemy fundacji wspierającej ochronę zagrożonych gatunków zwierząt!

 • Dying Breed - Ginący Gatunek od Hayka Nowoczesny

  Dying Breed – Ginący Gatunek

 • MIŚ na miarę od Hayka Nowoczesny

  MIŚ na miarę

  Zgodnie z Polskim Kodeksem Honorowym Władysława Boziewicza z 1919 r. dżentelmen odznaczał się męstwem, czyli zdecydowaniem, odwagą i walecznością, również w obronie dobrego imienia kobiet. Odpowiednio się przy tym prowadził. W krajach anglo-saskich mianem dżentelmena określano człowieka, który nie musiał pracować nie mogąc jednocześnie przypisywać sobie prawa do szlachectwa. Niedźwiedzie żyją na szczególnych prawach dlatego, że są wszystkożerne i nie muszą dziko uganiać się za zdobyczą. Niewątpliwie groźne drapieżniki o łagodnej duszy.

 • MIŚ na miarę od Hayka Nowoczesny

  MIŚ na miarę

  poduszka dekoracyjna 45x45 cm

  http://hayka.eu/mis-na-miare-poduszka-dekoracyjna-45x45-cm.html

 • RYŚ porządny chłop od Hayka Nowoczesny

  RYŚ porządny chłop

  Porządny chłop powinien się na wszystkim znać. Jeśli się nie zna... zawsze można wezwać fachowca. Dziś prawdziwych fachowców już nie ma, a przynajmniej jest ich coraz mniej - o czym wie każdy, kto próbował kiedyś dodzwonić się do jakiegoś. To taki gość w berecie z antenką, który wybawi nas od dowolnej awarii, zostawiając po sobie umiarkowany armagedon. Ryś prowadzi życie samotnika, co oznacza, że musi sobie dobrze radzić z przeciwnościami losu. Poluje na małe i duże zwierzęta, wspina się po drzewach i ukrywa zdobycz przed innymi drapieżnikami. Survivalowy fachowiec.

 • RYŚ porządny chłop od Hayka Nowoczesny

  RYŚ porządny chłop

  poduszka dekoracyjna 45x45 cm

  http://hayka.eu/rys-poduszka-dekoracyjna-45x45-cm.html

 • WILK morski od Hayka Nowoczesny

  WILK morski

  Jak bardzo pociągająca jest wizja życia na morzu, z dala od wyścigu szczurów lądowych, gdzie człowiek razem ze swoją załogą próbuje okiełznać prawdziwy żywioł za pomocą siły charakteru i własnych rąk? Nie trzeba tego tłumaczyć. Wystarczy spojrzeć na tatuaże statystycznego hipstera. Tęsknota za ucieczką i wolnością, nawet jeśli to tylko mit będzie w nas żywa długo po tym, jak ostatni wilk morski zgoli brzytwą swoją siwą brodę. Wataha wilków to załoga specjalistów prowadzona twardą łapą kapitana. Inteligentne i komunikatywne drapieżniki, uosobienie niezależności.

 • WILK morski od Hayka Nowoczesny

  WILK morski

  poduszka dekoracyjna 45x45 cm

  http://hayka.eu/wilk-morski-poduszka-dekoracyjna-45x45-cm.html

Admin-Area