Umywalki kamienne - Umywalki z kamienia naturalnego, profesjonalista: Lux4home™ | homify
Lux4home™

Lux4home™

Lux4home™
Lux4home™
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Umywalki kamienne – Umywalki z kamienia naturalnego

Umywalki kamienne Lux4home™ pochodzą prosto z Indonezji. Wykonane ręcznie przy użyciu najlepszych materiałów, specjalnie wyselekcjonowanych dla pełnej satysfakcji klienta. Dzięki temu, produkty firmy Lux4home gwarantują najlepszą jakość, niebanalność oraz oryginalność. Dbając o najwyższą klasę produktów firma zapewnia 5-letnią gwarancję oraz atest PZH jako potwierdzenie, że produkty są bezpieczne w kontakcie z żywnością i skórą. Są to jedyne w Polsce umywalki z kamienia takim atestem.

Zapraszamy do współpracy sklepy z wyposażeniem łazienek, architektów wnętrz, klientów detalicznych.

 • Umywalka z onyksu stojąca - Wolnostojące umywalki z onyksu: styl , w kategorii Łazienka zaprojektowany przez Lux4home™

  Umywalka z onyksu stojąca – Wolnostojące umywalki z onyksu

  Umywalki z onyksu od Lux4home™. Lux4home™ produkuje umywalki z onyksu, które dodatkowo można podświetlać. Różne kształty, modele i rozmiary sprawiają że kolekcja umywalek onyksowych jest największa. Zapraszamy do współpracy sklepy, architektów wnętrz i klientów detalicznych

 • Umywalka z kamienia polnego: styl , w kategorii Łazienka zaprojektowany przez Lux4home™

  Umywalka z kamienia polnego

  Umywalka z kamienia polnego z odciśniętą rośliną. Natura czyni cuda. Umywalki z kamienia polnego są niepowtarzalne, każda umywalka ma inny kształt i każda ma inny rozmiar. Produkcja polega na przecięciu kamienia polnego - kamienia rzecznego w połowie i wydrązeniu jedynie części użytkowej. Nie ingerujemy w powierzchnię zewnętrzną.

  Umywalki z kamienia polnego Lux4home™ jako jedyne mają atest PZH jako potwierdzenie że są bezpieczne z żywnością i skórą bo nie są niczym nasączane, lakierowane.

  Zapraszamy do współpracy architektów wnętrz, sklepy z wyposażeniem łazienek.

 • Umywalka z marmuru od Lux4home - długie umywalki marmurowe: styl , w kategorii Kuchnia zaprojektowany przez Lux4home™

  Umywalka z marmuru od Lux4home – długie umywalki marmurowe

  Umywalka z marmuru, więcej na www.lux4home.pl Umywalki marmurowe od Lux4home™ produkowane są z marmuru kremowego, żółtego lub szarego w Indonezji. Umywalki marmurowe od Lux4home™ to produkty, które zdobyły 3 krotnie złoty Laur Konsumenta, to umywalki kamienne wykonywane z jednego bloku kamienia, to umywalki kamienne z 5 letnią gwarancją, to umywalki kamienne, które jako JEDYNE w Polsce posiadają atest PZH jako produkt bezpieczny w kontakcie z żywnością i skórą bo nie są lakierowane, nasączane barwnikami itp. Inni tego nie mają... Zapraszamy do stałej współpracy architektów wnętrz, sklepy z wyposażeniem wnętrz i łazienek, firmy kamieniarskie, klientów detalicznych. Lux4home™ produkuje te produkty w Indonezji.

 • Marmurowe umywalki na blat - nablatowe umywalki z kamienia: styl , w kategorii Łazienka zaprojektowany przez Lux4home™

  Marmurowe umywalki na blat – nablatowe umywalki z kamienia

  W Białce Tatrzańskiej w Pensjonacie Orlik zamontowali ‎umywalki marmurowe IDS001 od ‎Lux4home™. Umywalki marmurowe od Lux4home™ produkowane są z marmuru kremowego, żółtego lub szarego w Indonezji. Umywalki marmurowe od Lux4home™ to produkty, które zdobyły 3 krotnie złoty Laur Konsumenta, to umywalki kamienne wykonywane z jednego bloku kamienia, to umywalki kamienne z 5 letnią gwarancją, to umywalki kamienne, które jako JEDYNE w Polsce posiadają atest PZH jako produkt bezpieczny w kontakcie z żywnością i skórą bo nie są lakierowane, nasączane barwnikami itp. Inni tego nie mają... Zapraszamy do stałej współpracy architektów wnętrz, sklepy z wyposażeniem wnętrz i łazienek, firmy kamieniarskie, klientów detalicznych. Lux4home™ produkuje te produkty w Indonezji.

 • Umywalka z marmuru - długa umywalka marmurowa: styl , w kategorii Łazienka zaprojektowany przez Lux4home™

  Umywalka z marmuru – długa umywalka marmurowa

  Marmurowa umywalka Lavoir Smooth z kolekcji Lux4home™.

  Rozmiary: 120x40x10 cm. Umywalki marmurowe od Lux4home™ produkowane są z marmuru kremowego, żółtego lub szarego w Indonezji. Umywalki marmurowe od Lux4home™ to produkty, które zdobyły 3 krotnie złoty Laur Konsumenta, to umywalki kamienne wykonywane z jednego bloku kamienia, to umywalki kamienne z 5 letnią gwarancją, to umywalki kamienne, które jako JEDYNE w Polsce posiadają atest PZH jako produkt bezpieczny w kontakcie z żywnością i skórą bo nie są lakierowane, nasączane barwnikami itp. Inni tego nie mają... Zapraszamy do stałej współpracy architektów wnętrz, sklepy z wyposażeniem wnętrz i łazienek, firmy kamieniarskie, klientów detalicznych. Lux4home™ produkuje te produkty w Indonezji.

 • Czarna umywalka z marmuru - czarne umywalki marmurowe: styl , w kategorii Łazienka zaprojektowany przez Lux4home™

  Czarna umywalka z marmuru – czarne umywalki marmurowe

  Czarna umywalka z marmuru. Gemma 516 od Lux4home™. Wewnątrz gładka, z zewnątrz chropowata. Możliwe rozmiary: 35x35 cm, umywalka śrenia 40x40 cm, 45x45 cm i 50x50 cm.

  Umywalki marmurowe od Lux4home™ produkowane są z marmuru kremowego, żółtego lub szarego w Indonezji. Umywalki marmurowe od Lux4home™ to produkty, które zdobyły 3 krotnie złoty Laur Konsumenta, to umywalki kamienne wykonywane z jednego bloku kamienia, to umywalki kamienne z 5 letnią gwarancją, to umywalki kamienne, które jako JEDYNE w Polsce posiadają atest PZH jako produkt bezpieczny w kontakcie z żywnością i skórą bo nie są lakierowane, nasączane barwnikami itp. Inni tego nie mają... Zapraszamy do stałej współpracy architektów wnętrz, sklepy z wyposażeniem wnętrz i łazienek, firmy kamieniarskie, klientów detalicznych. Lux4home™ produkuje te produkty w Indonezji.

 • Stojąca umywalka z kamienia polnego: styl , w kategorii Łazienka zaprojektowany przez Lux4home™

  Stojąca umywalka z kamienia polnego

  Stojąca umywalka z kamienia. Tutaj na basenie dopasowana do tła. Wnętrze basenu na Podhalu. Umywalki z kamienia polnego są niepowtarzalne, każda umywalka ma inny kształt i każda ma inny rozmiar. Produkcja polega na przecięciu kamienia polnego - kamienia rzecznego w połowie i wydrązeniu jedynie części użytkowej. Nie ingerujemy w powierzchnię zewnętrzną.

  Umywalki z kamienia polnego Lux4home™ jako jedyne mają atest PZH jako potwierdzenie że są bezpieczne z żywnością i skórą bo nie są niczym nasączane, lakierowane. Zapraszamy do współpracy architektów wnętrz, sklepy z wyposażeniem łazienek.

 • Umywalki z onyksu na blat - umywalki onyksowe: styl , w kategorii Łazienka zaprojektowany przez Lux4home™

  Umywalki z onyksu na blat – umywalki onyksowe

  Umywalka z naturalnego onyksu - z kolekcji Lux4home™.

  Rozmiary: 35x35x15, 40x40x15, 45x45x17, 50x50x20 cm. Umywalki z onyksu od Lux4home™ można podświetlić bo nie posiadają w sobie szpachli. Jedyne na polskim rynku umywalki z żółto/miodowego onyksu. Umywalki kamienne od Lux4home™ to produkty, które zdobyły 3 krotnie złoty Laur Konsumenta, to umywalki kamienne wykonywane z jednego bloku kamienia, to umywalki kamienne z 5 letnią gwarancją, to umywalki kamienne, które jako JEDYNE w Polsce posiadają atest PZH jako produkt bezpieczny w kontakcie z żywnością i skórą bo nie są lakierowane, nasączane barwnikami itp. Inni tego nie mają... Zapraszamy do stałej współpracy architektów wnętrz, sklepy z wyposażeniem wnętrz i łazienek, firmy kamieniarskie, klientów detalicznych. Lux4home™ produkuje te produkty w Indonezji.

 • Marmurowa umywalka - umywalki z marmuru: styl , w kategorii Łazienka zaprojektowany przez Lux4home™

  Marmurowa umywalka – umywalki z marmuru

  Marmurowa umywalka Lavoir Smooth o rozmiarach 120x40x10 z kolekcji Lux4home™. Umywalki marmurowe od Lux4home™ produkowane są z marmuru kremowego, żółtego lub szarego w Indonezji. Umywalki marmurowe od Lux4home™ to produkty, które zdobyły 3 krotnie złoty Laur Konsumenta, to umywalki kamienne wykonywane z jednego bloku kamienia, to umywalki kamienne z 5 letnią gwarancją, to umywalki kamienne, które jako JEDYNE w Polsce posiadają atest PZH jako produkt bezpieczny w kontakcie z żywnością i skórą bo nie są lakierowane, nasączane barwnikami itp. Inni tego nie mają... Zapraszamy do stałej współpracy architektów wnętrz, sklepy z wyposażeniem wnętrz i łazienek, firmy kamieniarskie, klientów detalicznych. Lux4home™ produkuje te produkty w Indonezji.

 • Umywalki z kamienia rzecznego: styl , w kategorii Łazienka zaprojektowany przez Lux4home™

  Umywalki z kamienia rzecznego

  Umywalka z kamienia naturalnego z odcisniętą rośliną! Umywalka z kamienia polnego z odciśniętą rośliną. Natura czyni cuda. Umywalki z kamienia polnego są niepowtarzalne, każda umywalka ma inny kształt i każda ma inny rozmiar. Produkcja polega na przecięciu kamienia polnego - kamienia rzecznego w połowie i wydrązeniu jedynie części użytkowej. Nie ingerujemy w powierzchnię zewnętrzną.

  Umywalki z kamienia polnego Lux4home™ jako jedyne mają atest PZH jako potwierdzenie że są bezpieczne z żywnością i skórą bo nie są niczym nasączane, lakierowane. Zapraszamy do współpracy architektów wnętrz, sklepy z wyposażeniem łazienek.

Admin-Area