Listwy z charakterem, czyli flokowane listwy ApplyFlock, profesjonalista: ApplyFlock | homify
ApplyFlock
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Edit project Dodaj zdjęcie
ApplyFlock
ApplyFlock
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Listwy z charakterem, czyli flokowane listwy ApplyFlock

Listwy przypodłogowe przestają być wąskie i nijakie. Ich rola zaczyna wykraczać poza funkcjonalność – stają się istotną ozdobą pomieszczenia. Flokowane listwy ApplyFlock mogą być receptą na ciekawe, oryginalne dekoracje we wnętrzu.

Co to jest flok?

Wielu z nas nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, jak często się z nim styka. Flok ze względu na swój wygląd dość często mylony jest z welurem i aksamitem. Nic w tym dziwnego – wszystkie te tkaniny mają wspólne korzenie. Flok ma nad nimi jednak przewagę. Jest bardzo trwały, odporny na ścieranie i nie blaknie mimo wielu lat użytkowania. Wykorzystywany jest w branży odzieżowej, meblarskiej, motoryzacyjnej, w przemyśle oraz designie. Może być zarówno szykownym, wytwornym materiałem, jak i bardzo praktycznym tworzywem.

ApplyFlock, czyli flokowane listwy receptą na nudę

Firma ApplyFlock zajmuje się produkcją unikatowych listew przypodłogowych. Stworzony przez ApplyFlock produkt jest unikalny na skalę światową. Flokowane listwy idealnie nadają się do gustownego wykończenia mieszkań, pomieszczeń biurowych czy hotelowych. Co sprawia, że są wyjątkowe? Pokryte są strzyżą tekstylną, dzięki czemu sprawiają wrażenie delikatnych i miękkich w dotyku. Jednocześnie są wysoce odporne na ścieranie i zabrudzenia – są odporniejsze na plamy niż ściana czy tapeta, dlatego stanowią praktyczne wykończenie krawędzi podłogi. Charakteryzują się ogromną wytrzymałością, nie przyciągają kurzu oraz spełniają wszelkie atesty higieniczne i przeciwpożarowe. Produkt cechuje wysoka jakość – jego bazą są listwy firmy Doellken (jednego z czołowych producentów listew na świecie). Istotny jest także fakt, że pasują do każdego rodzaju podłogi: wykładzin, paneli, parkietu czy płytek.

Flokowane listwy ApplyFlock są bez wątpienia niezwykle designerskie. Dzięki nieograniczonej gramie kolorów łatwo można je dobrać do najrozmaitszych aranżacji wnętrz. Firma jest w stanie dopasować ich kolor do indywidualnych potrzeb klienta.

ApplyFlock do mieszkań poleca przede wszystkim listwy rdzeniowe zbudowane z twardego rdzenia HDF z elastycznymi krawędziami maskującymi nierówności. Nie wymagają one zastosowania dodatkowych akcesoriów, co jednocześnie podnosi finalny efekt estetyczny oraz trwałość wykończenia.

  • Przykładowa aranżacja wnętrza z użyciem flokowanych listew ApplyFlock od ApplyFlock Minimalistyczny

    Przykładowa aranżacja wnętrza z użyciem flokowanych listew ApplyFlock

Admin-Area