Fotel klasyczny typu Lirka, profesjonalista: Ann Decor - The Wooden & Recycled Home | homify
Zmień zdjęcie profilowe
Zmień zdjęcie w tle
Ann Decor – The Wooden & Recycled Home
Ann Decor – The Wooden & Recycled Home

Ann Decor – The Wooden & Re…

edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Zmień zdjęcie w tle
Edit project Dodaj zdjęcie
Ann Decor – The Wooden & Recycled Home
Ann Decor - The Wooden & Re...
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Fotel klasyczny typu Lirka

Fotel klasyczny typu Lirka

Klasyczny fotel Lirka tapicerowany w klasyczny sposób z wykorzystaniem naturalnych materiałów i tradycyjnych technik tapicerskich. Na zdjęciu fotel w tkaninie o kolorze butelkowym. Paleta zawiera 62 kolory obić Poniżej link do pliku ze wzorami kolorów do ściągnięcia w większej rozdzielczości: http://www.anndecor.pl/social_templates/Rebecca%20Table%20of%20colours.jpg

Średnie wymiary(+- 5%): – wysokość do górnej krawędzi oparcia – 90 cm – szerokość w najszerszym miejscu – 83 cm – głębokość – ok 79 cm

Wykorzystane materiały: Ramiak drewniany, tkanina zbliżona do pluszu, sprężyny, pasy lniane,

Metoda produkcji: Fotel tapicerowany tradycyjnymi metodami. Pasy lniane na które są wiązane sprężyny. Podkład siedziska z trawy morskiej i włosia końskiego, nadające odpowiednią twardość i sprężystość.

Indywidualne zamówienia: Istnieje możliwość tapicerowania fotela tkaniną z palety 62 kolorów. Oparcie w formie pikowanej lub nie. Wybarwienie elementów drewnianych z palety 10 kolorów. Na życzenie tapicerowanie tkaniną własną Klienta.

  • Fotel klasyczny typu Lirka: styl , w kategorii  zaprojektowany przez Ann Decor - The Wooden & Recycled Home,Klasyczny

    Fotel klasyczny typu Lirka

    Fotel klasyczny typu Lirka

    Klasyczny fotel Lirka tapicerowany w klasyczny sposób z wykorzystaniem naturalnych materiałów i tradycyjnych technik tapicerskich. Na zdjęciu fotel w tkaninie o kolorze butelkowym. Paleta zawiera 62 kolory obić Poniżej link do pliku ze wzorami kolorów do ściągnięcia w większej rozdzielczości: http://www.anndecor.pl/social_templates/Rebecca%20Table%20of%20colours.jpg Średnie wymiary(+- 5%): - wysokość do górnej krawędzi oparcia - 90 cm - szerokość w najszerszym miejscu - 83 cm - głębokość - ok 79 cm Wykorzystane materiały: Ramiak drewniany, tkanina zbliżona do pluszu, sprężyny, pasy lniane, Metoda produkcji: Fotel tapicerowany tradycyjnymi metodami. Pasy lniane na które są wiązane sprężyny. Podkład siedziska z trawy morskiej i włosia końskiego, nadające odpowiednią twardość i sprężystość. Indywidualne zamówienia: Istnieje możliwość tapicerowania fotela tkaniną z palety 62 kolorów. Oparcie w formie pikowanej lub nie. Wybarwienie elementów drewnianych z palety 10 kolorów. Na życzenie tapicerowanie tkaniną własną Klienta.

Admin-Area