MYBATH FORMAT B | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3654:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
MyBath
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Edit project Dodaj zdjęcie
MyBath
MyBath
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

MYBATH FORMAT B

Papier będąc materiałem występującym, tak jak DuPont™ Corian®, w arkuszach, stał się inspiracją do stworzenia opisywanej serii. Wymiary i oznaczenia wszystkich elementów nawiązują do formatowania papieru (B0, B1, B2, itd. – stąd nazwa kolekcji). Plastyczność obu materiałów naprowadziła nas na ciekawą, falującą,a jednocześnie prostą formę. Detalem pasującym do produktu są złote fugi i „tłoczone” litery z oznaczeniami formatów, nawiązujące do eleganckich druków.

 • MYBATH FORMAT B od MyBath Minimalistyczny

  MYBATH FORMAT B

  Edytorskie Katalogi Inspiracji z tym zdjęciem
  Katalogi Inspiracji: 1
  ["KR"] [Published] 욕실의 품격을 높여주는 8가지 세면대 디자인

  Papier będąc materiałem występującym, tak jak DuPont™ Corian®, w arkuszach, stał się inspiracją do stworzenia opisywanej serii. Wymiary i oznaczenia wszystkich elementów nawiązują do formatowania papieru (B0, B1, B2, itd. - stąd nazwa kolekcji). Plastyczność obu materiałów naprowadziła nas na ciekawą, falującą,a jednocześnie prostą formę. Detalem pasującym do produktu są złote fugi i „tłoczone” litery z oznaczeniami formatów, nawiązujące do eleganckich druków.

Admin-Area