Drewniany stół w jadalni od Metaform, profesjonalista: Le Pukka Concept Store | homify
Le Pukka Concept Store
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Edit project Dodaj zdjęcie
Le Pukka Concept Store
Le Pukka Concept Store
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Drewniany stół w jadalni od Metaform

Drewno w jadalni to ostatnio bardzo modny trend, który coraz częściej pojawia się również w polskich wnętrzach. Ten tradycyjny surowiec może występować w zupełnie zaskakujących rolach również w designerskich, nowoczesnych wnętrzach. Drewno optycznie ociepla wygląd mieszkania, wbrew pozorom można je łączyć z lakierowanymi, minimalistycznymi i nowoczesnymi meblami. Występuje również jako pożądany element wystroju wnętrza w surowych loftach dodając im uroku. Jest to trend, który rozpoczął swoje życie na nowo!

 • Drewniany stół w jadalni - Seed od Le Pukka Concept Store Klasyczny

  Drewniany stół w jadalni – Seed

  Stół Seed to produkt o prostym i klasycznym wzornictwie. Idealnie wpasuje się we wnętrze nowoczesne i będzie współgrał z lakierowanymi, minimalistycznymi meblami.

  Blat i nogi stołu Seed wykonane są z naturalnego, litego drewna jesionu lub dębowego w różnych wybarwieniach. Każdy stół Seed jest jedyny i niepowtarzalny. Jego blat za każdym razem ma nieco inną kolorystykę, co uzależnione jest od naturalnego drewna i jego szlifu. Dobierając kolorystykę olejowania lub rozmiaru blatu możemy stworzyć produkt o niepowtarzalnym wzornictwie, dopasowany do kolorystyki wnętrza i potrzeb użytkowników.

 • Drewniany stół w jadalni - Stello od Le Pukka Concept Store Nowoczesny

  Drewniany stół w jadalni – Stello

  Stół Stello to produkt o prostym, lecz przykuwającym uwagę designie. Klasyczne, naturalne drewno zestawiono z nowoczesną, stalową nogą. Blat wykonany jest z naturalnego, litego drewna dębowego, orzechowego lub modrzewiowego. Blat wykończony jest oflisem. Drewno blatu jest olejowane. Na życzenie klienta można zastosować wybarwienie w innym kolorze. Nogi stołu wykonane są ze stali nierdzewnej szczotkowanej.

  Dobierając kolorystykę olejowania lub rozmiaru blatu możemy stworzyć produkt o niepowtarzalnym wzornictwie, dopasowany do kolorystyki wnętrza i potrzeb użytkowników.

 • Drewniany stół w jadalni - Primal Wood od Le Pukka Concept Store Nowoczesny

  Drewniany stół w jadalni – Primal Wood

  Stół Primal Wood to produkt o bardzo oryginalnym designie. Klasyczne, naturalne drewno zestawiono z nowoczesną, stalową nogą. Blat wykonany jest z naturalnego, litego drewna dębowego, orzechowego (jasnego lub ciemnego) lub modrzewiowego. Blat wykończony jest oflisem. Drewno blatu jest olejowane. Na życzenie klienta można zastosować wybarwienie w innym kolorze. Nogi stołu wykonane są z malowanej stali Primal. W standardzie wykończenia podstawa stołu występuje w kolorze grafitowym, jednak jest możliwość wyboru barwy nóg wedle potrzeb klienta w dowolnym kolorze z palety RAL.

Admin-Area