KREATYWNA PRZESTRZEŃ | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3654:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Pracownia projektowa artMOKO
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Edit project Dodaj zdjęcie
Pracownia projektowa artMOKO
Pracownia projektowa artMOKO
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

KREATYWNA PRZESTRZEŃ

Celem naszego zespołu było przygotowanie kreatywnej przestrzeni biurowej pozwalającej równocześnie na pracę indywidualną jak i w zespołach projektowych. Przygotowaliśmy między innymi wnętrza gabinetu z mini miejscem do pracy zespołowej oraz wygodnymi fotelami na mniej oficjalne spotkania. Główna sala konferencyjna to minimalizm w klasycznej formie, całość dopełniają nowoczesne oprawy oświetleniowe. Open space do pracy indywidualnej staraliśmy się zaprojektować w taki sposób aby każda z osób miała komfortowe miejsce do pracy spełniające przy okazji wszystkie wymagane normy. Wszystkie pomieszczenia są ze sobą połączone przestronnymi i minimalistycznymi korytarzami w ciemno jasnej kolorystyce. Biurowa restauracja została natomiast zaprojektowana w motywie przewodnim wyznaczonym przez hexagony, możemy je odnaleźć zarówno na ścianach jak i w oświetleniu.

 • Gabinet z miejscem do pracy zespołowej od Pracownia projektowa artMOKO Nowoczesny

  Gabinet z miejscem do pracy zespołowej

  Celem naszego zespołu było przygotowanie kreatywnej przestrzeni biurowej pozwalającej równocześnie na pracę indywidualną jak i w zespołach projektowych. Przygotowaliśmy między innymi wnętrza gabinetu z mini miejscem do pracy zespołowej oraz wygodnymi fotelami na mniej oficjalne spotkania.

 • Nowoczesna sala konferencyjna od Pracownia projektowa artMOKO Nowoczesny

  Nowoczesna sala konferencyjna

  Główna sala konferencyjna to minimalizm w klasycznej formie, całość dopełniają nowoczesne oprawy oświetleniowe.

 • Komfortowy open space od Pracownia projektowa artMOKO Nowoczesny

  Komfortowy open space

  Open space do pracy indywidualnej staraliśmy się zaprojektować w taki sposób aby każda z osób miała komfortowe miejsce do pracy spełniające przy okazji wszystkie wymagane normy.

 • Nowoczesne korytarze biurowca od Pracownia projektowa artMOKO Nowoczesny

  Nowoczesne korytarze biurowca

  Wszystkie pomieszczenia są ze sobą połączone przestronnymi i minimalistycznymi korytarzami w ciemno jasnej kolorystyce.

 • Elegancka restauracja biurowa od Pracownia projektowa artMOKO Nowoczesny

  Elegancka restauracja biurowa

  Biurowa restauracja została natomiast zaprojektowana w motywie przewodnim wyznaczonym przez hexagony, możemy je odnaleźć zarówno na ścianach jak i w oświetleniu.

Admin-Area