Pracownia projektowa artMOKO

HOTEL SOLAR

Prace przy przebudowie i rozbudowie hotelu SOLAR były dla nas kopalnią inspiracji i poszukiwaniami odpowiednich elementów łączących istniejący budynek z całkowicie nową częścią kliniki, która mieliśmy przyjemność projektować od podstaw. Nasza propozycja silnie nawiązuje do górskiego klimatu w jakim ulokowany jest hotel. Liczne ażurowe akcenty wykonane z drewna i stali zostały zaprojektowane na kształt wierzchołków gór. Drewniane elementy są bowiem nieodłączną częścią okolicznej architektury i krajobrazu. Oprócz czysto estetycznych funkcji mają one również za zadanie zacienienie tarasów w upalne dni. Jednym z kluczowych dla projektów elementów było zaprojektowanie efektownej oprawy świetlnej wydobywającej z bryły to co najlepsze. Dzięki wszystkim zmianom hotel będzie zachwycał swoich gości zarówno w dzień i w wieczorowych porach.

 • Nowoczesne wejście do hotelu Pracownia projektowa artMOKO Hotele

  Nowoczesne wejście do hotelu

  Prace przy przebudowie i rozbudowie hotelu SOLAR były dla nas kopalnią inspiracji i poszukiwaniami odpowiednich elementów łączących istniejący budynek z całkowicie nową częścią kliniki, która mieliśmy przyjemność projektować od podstaw.

 • Ażurowe detale na elewacji Pracownia projektowa artMOKO Hotele

  Ażurowe detale na elewacji

  Nasza propozycja silnie nawiązuje do górskiego klimatu w jakim ulokowany jest hotel. Liczne ażurowe akcenty wykonane z drewna i stali zostały zaprojektowane na kształt wierzchołków gór.

 • Drewniane elementy elewacji Pracownia projektowa artMOKO Hotele

  Drewniane elementy elewacji

  Drewniane elementy są bowiem nieodłączną częścią okolicznej architektury i krajobrazu. Oprócz czysto estetycznych funkcji mają one również za zadanie zacienienie tarasów w upalne dni.

 • Projekt oświetlenia hotelu Pracownia projektowa artMOKO Hotele

  Projekt oświetlenia hotelu

  Jednym z kluczowych dla projektów elementów było zaprojektowanie efektownej oprawy świetlnej wydobywającej z bryły to co najlepsze. Dzięki wszystkim zmianom hotel będzie zachwycał swoich gości zarówno w dzień i w wieczorowych porach.

 • Elewacja hotelu po przebudowie Pracownia projektowa artMOKO Hotele

  Elewacja hotelu po przebudowie

  Jako element uzupełniający elewacji wykorzystaliśmy klasyczny biały i czarny tynk wraz z drewnianymi wykończeniami balkonów i balustrad

Admin-Area