RIVER RESIDENCE, profesjonalista: Pracownia projektowa artMOKO | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Pracownia projektowa artMOKO
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Edit project Dodaj zdjęcie
Pracownia projektowa artMOKO
Pracownia projektowa artMOKO
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

RIVER RESIDENCE

Inwestycja River Residence to projekt ekskluzywnych domów szeregowych zlokalizowanych na Woli Justowskiej w Krakowie. Projektując je skupiliśmy się głównie na nowoczesnej odsłonie szeregowej zabudowy, chcieliśmy aby inwestycja była bardzo komfortowa dla użytkowników i dawała i maksimum prywatności. Nie zapomnieliśmy również o funkcjonalności, stąd nasza propozycja wyjścia z domu do ogrodu, która pozwala na łatwy dostęp do otaczającej dom zieleni. Domy posiadają metraż od 100 do blisko 300m2, każdy z nich ma niezależne garaże podziemne co eliminuje problem parkowania. Do wykończenia elewacji zaproponowaliśmy czarny kamień naturalny oraz biały tynk w połączeniu z wielkoformatowymi płytami dachowymi, wprowadzającymi nutę minimalizmu.

 • Nowoczesna zabudowa szeregowa Nowoczesne domy od Pracownia projektowa artMOKO Nowoczesny

  Nowoczesna zabudowa szeregowa

  Edytorskie Katalogi Inspiracji z tym zdjęciem
  Katalogi Inspiracji: 1
  ["RU"] [Published] Фантастические семейные коттеджи

  Inwestycja River Residence to projekt ekskluzywnych domów szeregowych zlokalizowanych na Woli Justowskiej w Krakowie. Projektując je skupiliśmy się głównie na nowoczesnej odsłonie szeregowej zabudowy, chcieliśmy aby inwestycja była bardzo komfortowa dla użytkowników i dawała i maksimum prywatności.

 • Nowoczesne połączenie domu z ogrodem Nowoczesne domy od Pracownia projektowa artMOKO Nowoczesny

  Nowoczesne połączenie domu z ogrodem

  Nie zapomnieliśmy również o funkcjonalności, stąd nasza propozycja wyjścia z domu do ogrodu, która pozwala na łatwy dostęp do otaczającej dom zieleni.

 • Minimalistyczna elewacja budynków Nowoczesne domy od Pracownia projektowa artMOKO Nowoczesny

  Minimalistyczna elewacja budynków

  Do wykończenia elewacji zaproponowaliśmy czarny kamień naturalny oraz biały tynk w połączeniu z wielkoformatowymi płytami dachowymi, wprowadzającymi nutę minimalizmu.

 • Widok na zabudowę szeregową z lotu ptaka Nowoczesne domy od Pracownia projektowa artMOKO Nowoczesny

  Widok na zabudowę szeregową z lotu ptaka

  Domy posiadają metraż od 100 do blisko 300m2, każdy z nich ma niezależne garaże podziemne co eliminuje problem parkowania.

Admin-Area