ZDERZENIE STYLÓW | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3688:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Pracownia projektowa artMOKO
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Edit project Dodaj zdjęcie
Pracownia projektowa artMOKO
Pracownia projektowa artMOKO
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

ZDERZENIE STYLÓW

Rezydencja łącząca w sobie nowoczesność z klasyką. Liczne przeszklenia oraz nowoczesne i proste formy w połączeniu z klasycznym mansardowym dachem to kwintesencja wysmakowanego stylu z jakim utożsamia się nasz Inwestor. Rezydencja zlokalizowana w najbardziej prestiżowej dzielni Krakowa ma powierzchnię blisko 450m2. Całość jest zaprojektowana na 2 kondygnacjach, gdzie znalazły się między innymi 3 komfortowe sypialnie z niezależnymi łazienkami oraz garderobami, salon otwarty na kuchnię i jadalnię, nowoczesny gabinet i domowe SPA. Od strony ogrodu zaprojektowaliśmy bezpośrednie wyjście z domu na taras, który jednocześnie stanowi część ogrodu. Piękną dekorację i dopełnienie całego projektu stanowi tafla delikatnie szumiącej wody będąca przedłużeniem tarasu.

 • Nowoczesna rezydencja z tarasami Nowoczesne domy od Pracownia projektowa artMOKO Nowoczesny

  Nowoczesna rezydencja z tarasami

  Edytorskie Katalogi Inspiracji z tym zdjęciem
  Katalogi Inspiracji: 2
  ["RU"] [Published] Проекты коттеджей в стиле Второй Империи
  ["RU"] [Published] Фантастические семейные коттеджи

  Rezydencja łącząca w sobie nowoczesność z klasyką. Liczne przeszklenia oraz nowoczesne i proste formy w połączeniu z klasycznym mansardowym dachem to kwintesencja wysmakowanego stylu z jakim utożsamia się nasz Inwestor. Rezydencja zlokalizowana w najbardziej prestiżowej dzielni Krakowa ma powierzchnię blisko 450m2.

 • Rezydencja z licznymi przeszkleniami Nowoczesne domy od Pracownia projektowa artMOKO Nowoczesny

  Rezydencja z licznymi przeszkleniami

  Od strony ogrodu zaprojektowaliśmy bezpośrednie wyjście z domu na taras, który jednocześnie stanowi część ogrodu. Piękną dekorację i dopełnienie całego projektu stanowi tafla delikatnie szumiącej wody będąca przedłużeniem tarasu.

 • Nowoczesna rezydencja z klasycznym dachem mansardowym Nowoczesne domy od Pracownia projektowa artMOKO Nowoczesny

  Nowoczesna rezydencja z klasycznym dachem mansardowym

  Całość jest zaprojektowana na 2 kondygnacjach, gdzie znalazły się między innymi 3 komfortowe sypialnie z niezależnymi łazienkami oraz garderobami, salon otwarty na kuchnię i jadalnię, nowoczesny gabinet i domowe SPA.

Admin-Area