PORTRET WSPÓŁCZESNOŚCI | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3654:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Pracownia projektowa artMOKO
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Edit project Dodaj zdjęcie
Pracownia projektowa artMOKO
Pracownia projektowa artMOKO
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PORTRET WSPÓŁCZESNOŚCI

Dom parterowy o powierzchni ponad 250m2 został przez nas zaprojektowany w całości w stylu nowoczesnym. Znajdziemy w nim liczne tarasy łączące miedzy sobą główną część domu z przestrzenią przeznaczoną dla gości. W naszym projekcie wyodrębniliśmy 3 strefy: dzienną, nocną oraz relaksacyjną, w której znalazły się sauny i natryski. W strefie dziennej mamy otwarty na kuchnię i jadalnię salon urządzony minimalistycznie, a także gabinet Pana domu. Projektując sypialnię skupiliśmy się przede wszystkim na komforcie użytkowania oraz przestrzeni. Przynależna do sypialni łazienka i garderoba zostały dopasowane do równoległego użytkowania przez 2 osoby. W osobnej przestrzeni dla gości znajduje się salon z aneksem kuchennym oraz jadalnią a także dwie komfortowe sypialnie oraz łazienka.

 • Nowoczesny dom pod Krakowem Nowoczesne domy od Pracownia projektowa artMOKO Nowoczesny

  Nowoczesny dom pod Krakowem

  Dom parterowy o powierzchni około 250m2 został przez nas zaprojektowany w całości w stylu nowoczesnym. Znajdziemy w nim liczne tarasy łączące miedzy sobą główną część domu z przestrzenią przeznaczoną dla gości.

 • Dom parterowy z licznymi tarasami Nowoczesne domy od Pracownia projektowa artMOKO Nowoczesny

  Dom parterowy z licznymi tarasami

  Edytorskie Katalogi Inspiracji z tym zdjęciem
  Katalogi Inspiracji: 1
  ["RU"] [Published] Фантастические семейные коттеджи

  W naszym projekcie wyodrębniliśmy 3 strefy: dzienną, nocną oraz relaksacyjną, w której znalazły się sauny i natryski. W strefie dziennej mamy otwarty na kuchnię i jadalnię salon urządzony minimalistycznie, a także gabinet Pana domu.

 • Dom parterowy z osobną przestrzenią dla gości Nowoczesne domy od Pracownia projektowa artMOKO Nowoczesny

  Dom parterowy z osobną przestrzenią dla gości

  W osobnej przestrzeni dla gości znajduje się salon z aneksem kuchennym oraz jadalnią a także dwie komfortowe sypialnie oraz łazienka.

 • Dom parterowy z licznymi przeszkleniami Nowoczesne domy od Pracownia projektowa artMOKO Nowoczesny

  Dom parterowy z licznymi przeszkleniami

  Edytorskie Katalogi Inspiracji z tym zdjęciem
  Katalogi Inspiracji: 1
  ["PL"] [Published] TOP 10 projektów domów parterowych

  Projektując sypialnię skupiliśmy się przede wszystkim na komforcie użytkowania oraz przestrzeni. Przynależna do sypialni łazienka i garderoba zostały dopasowane do równoległego użytkowania przez 2 osoby.

 • Podjazd oraz wejście do domu parterowego Nowoczesne domy od Pracownia projektowa artMOKO Nowoczesny

  Podjazd oraz wejście do domu parterowego

  Dom został otoczony wysoką zabudową, tak aby dać Inwestorom maksymalny komfort użytkowania. Zaprojektowany dla dwóch samochodów i motocykla garaż ma wygodny i obszerny podjazd dzięki czemu manewrowanie na nim powinno być bezproblemowe.

Admin-Area