Projekt wyątkowej bramy/ogrodzenia., profesjonalista: TORA bramy i ogrodzenia | homify
TORA bramy i ogrodzenia
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Edit project Dodaj zdjęcie
TORA bramy i ogrodzenia
TORA bramy i ogrodzenia
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Projekt wyątkowej bramy/ogrodzenia.

Przedstawiamy Państwu dzieło sztuki rzemieślniczej w formie bramy, pt. … … … … … … … ..

I tutaj tytuł jest zależny od Państwa. Jeżeli szukają Państwo wyjątkowej bramy do swojej rezydencji, a nasza oferta nie spełnia Państwa oczekiwań, z przyjemnością, razem z Państwem zaprojektujemy zupełnie nową bramę (wraz z ogrodzeniem w razie potrzeby), wg. Państwa sugestii oraz upodobań. Bramę niepowtarzalną, jedyną na świecie.

Etapy wspólnego projektowania:

I etap- najpierw wysłuchujemy Państwa oczekiwań, jak wyobrażacie sobie Państwo swoją bramę. Czy ma być w swojej formie ciężka bądź lekka, bogato zdobiona czy też minimalistyczna. Czy ma przedstawiać jakiś konkretny motyw. Po uzyskaniu od Państwa wytycznych, przystępujemy do pracy. Owocem I etapu jest szkic kilku nakreślonych przez nas bram. Szkice te przesyłamy Państwu i wspólnie je omawiamy, wybierając szkic najbardziej odpowiadający Państwa oczekiwaniom.

II etap- przechodzimy do szczegółowego projektowania bramy (w razie potrzeby łącznie z ogrodzeniem oraz słupami) na podstawie wybranego przez Państwa szkicu oraz przekazanych nam wytycznych. Następnie nasz gotowy projekt przesyłamy Państwu do weryfikacji. W razie konieczności, modyfikujemy go tak długo, aż uzyska Państwa pełną akceptację.

III etap- przekładamy zaakceptowany przez Państwa projekt na wizualizację komputerową w celu maksymalnego przybliżenia Państwu wyglądu bramy po jej realizacji.

IV etap- realizacja projektu przez naszych rzemieślników.

Jeżeli chcecie Państwo ogrodzić swoją rezydencję naprawdę w wyjątkowy sposób, to ta opcja jest właśnie dla Państwa. Proszę mieć na uwadze również fakt, iż możemy dodatkowo pokryć bramę np. złotem i wysadzić ją brylantami w opcji TORA&Diamenty.

Zachęcamy również Państwa do zapoznania się z naszymi standardami, jak polityka prywatności, bezpieczny transport międzynarodowy, serwis, kompleksowość rozwiązań (montaż), czy certyfikacja.


  • Projekt wyątkowej bramy/ogrodzenia. Śródziemnomorski ogród od TORA bramy i ogrodzenia Śródziemnomorski

    Projekt wyątkowej bramy/ogrodzenia.

    Projekt bramy wraz z ogrodzeniem i słupami dla jednego z naszych klientów (wizualizacja komputerowa).

  • Projekt wyątkowej bramy/ogrodzenia. Śródziemnomorski ogród od TORA bramy i ogrodzenia Śródziemnomorski

    Projekt wyątkowej bramy/ogrodzenia.

    Szkice wysłane jednemu z naszych klientów.

Admin-Area