"Oculi ventus" (z łac. oczy wiatru), profesjonalista: TORA bramy i ogrodzenia | homify
TORA bramy i ogrodzenia
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Edit project Dodaj zdjęcie
TORA bramy i ogrodzenia
TORA bramy i ogrodzenia
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Oculi ventus (z łac. oczy wiatru)

Przedstawiamy Państwu dzieło sztuki rzemieślniczej w formie bramy, pt. Oculi ventus (z łac. oczy wiatru)

Brama zawiera w sobie specyficzny kontrast kształtów oraz grę cień/światło, Kompozycja dzieła jest zamknięta, mocno podkreślona poprzez zastosowanie odważnych, silnie odcinających się od otoczenia ram konstrukcji. Mimo użycia ciężkiego i statycznego budulca jakim jest stal, brama ukazuje dynamikę oraz ruch. Gęsta sieć linii przecinających się w centrum kompozycji wzbudza w odbiorcy iluzję zatrzymania chwili. Motywy zmierzające do głównego, dominującego elementu stanowiącego alegoryczne oko wiatru, odnoszą się do natury, chaosu przeistaczającego się we fraktalny ład. Projektant dzieła interpretuje siłę wiatru jako pozornie chaotyczne zjawisko, które podlega ściśle ustalonym, niedostrzegalnym regułom.

Każda brama jest ręcznie robiona w siedzibie Pracowni TORA w Dąbiu.

Czas tworzenia: 1600h pracy rzemieślnika.

W bramie została wykorzystana opcja TORA&Diamenty:

-brama została pokryta brązem;

-oczy wiatru w bramie zostały wysadzone kryształami Swarovskiego;

Warto nadmienić, iż w roku kalendarzowym naszą Pracownię opuszcza kilka, do maksymalnie kilkunastu bram w roku. Fakt ten przekłada bezpośrednio na ponadprzeciętną jakość ich wykonania. Techniczne wyrafinowanie, dopracowanie każdego, nawet najdrobniejszego elementu.

Wymiary naszej bramy: całkowita szerokość dwóch skrzydeł to 4m, wysokość na środku to 4m, wysokość przy boku to 2.15m. Furtki mają po 1m szerokości i 2.15m wysokości.

Oczywiście, możemy stworzyć dla Państwa bramę o każdych rozmiarach, a także zaprojektować przęsła, grodząc tym samym kompleksowo Państwa rezydencję.

Zachęcamy również Państwa do zapoznania się z naszymi standardami, jak polityka prywatności, bezpieczny transport międzynarodowy, serwis, kompleksowość rozwiązań (montaż), czy certyfikacja.


  • "Oculi ventus" od TORA bramy i ogrodzenia Śródziemnomorski

    Oculi ventus

  • "Oculi ventus" od TORA bramy i ogrodzenia Śródziemnomorski

    Oculi ventus

Admin-Area