CUBE-2-BOX HOUSE, profesjonalista: Zalewski Architecture Group | homify
Zmień zdjęcie profilowe
Zmień zdjęcie w tle
Zalewski Architecture Group
Zalewski Architecture Group

Zalewski Architecture Group

edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Zmień zdjęcie w tle
Edit project Dodaj zdjęcie
Zalewski Architecture Group
Zalewski Architecture Group
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

CUBE-2-BOX HOUSE

Przebudowa domu jednorodzinnego z lat 70-tych, tzw kostki polskiej. Celem inwestycji było podniesienie standardu obiektu oraz zwiększenie powierzchni budynku, przy jednoczesnym niewielkim budżecie Inwestora.

Ograniczone środki spowodowały, że w projektanci zdecydowali się na rozbudowę w systemowej technologii domów drewnianych, wg. indywidualnego projektu. Przyjęte rozwiązanie pozwoliło na złożenie rozbudowy z gotowych elementów, ścian i stopów, dostarczonych na miejsce inwestycji z fabryki. Pozwoliło to na zminimalizowanie kosztów i maksymalne skrócenie czasu budowy.

Rozbudowa istniejącej „kostki” przewiduje dostawienie do niej 2 kolejnych kostek, ustawionych na sobie. Dolny element zawiera ganek i wiatrołap oraz pokój dzienny będący przedłużeniem strefy dziennej istniejącego obiektu. Górna kostka zawiera sypialnię przeniesioną z części istniejącej, co pozwoliło na realizację obszernej łazienki na piętrze. Efekt oderwania od ziemi uzyskano poprzez postawienie kostek na uprzednio przygotowanych słupkach fundamentowych.

Admin-Area