Swim Spas w twoim tarasie, ogrodzie., profesjonalista: Spa ogrodowe Wojciech Cizek | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Spa ogrodowe  Wojciech Cizek
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Edit project Dodaj zdjęcie
Spa ogrodowe  Wojciech Cizek
Spa ogrodowe Wojciech Cizek
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Swim Spas w twoim tarasie, ogrodzie.

Swim Spa (basen z przeciwprądem) jest urządzeniem całorocznym, zewnętrznym, o niskich kosztach utrzymania.

Zapewnia nam doskonałą rozrywkę, basen, siłownię, aquaerobic, miejsce do masażu, ćwiczeń w wodzie, jazdy na rowerze w wodzie, bieganie w wodzie przez cały rok niezalenie od pory dnia.

Poznaj serię Michael Phelps Signature Swim Spas firmy Master Spas
Swim Spa zostały opracowane przy współpracy z 18-krotnym mistrzem Olimpijskim, 26-krotnym Mistrzem Świata Michaelem Phelpsem i jego osobistym trenerem Bobem Bowman’em dla wszystkich rodzajów treningów, pływania, programów fitness i terapii wodnych.

Wave Propulsion ™ Technology odznacza się innowacyjnym układem napędowym, który zapewnia szeroki, głęboki i gładki na powierzchni nurt wody pozwalający na niesamowite doświadczenia pływackie, który jest nieporównywalnie lepszy od jakiegokolwiek innego swim spa. Prędkość prądu wody jest w pełni regulowana programem Swim Number System ™ pozwalając użytkownikom, o różnym poziomie zaawansowania pływackiego w pełni czerpać korzyści ze swim spa.

Energooszczędny i łatwy w utrzymaniu.

Wszystkie modele Michael Phelps Swim Spas firmy Master Spas są energooszczędne, łatwe w instalacji i utrzymaniu. Oferują szereg funkcji jak chociażby Xtreme Therapy Seat and Cove (ekstremalna terapia dzięki zastosowaniu specjalnych siedzisk i zagłębień). Komfortowy panel sterowania pozwala na ustawienie żądanej temperatury, takiej w której będziecie się najlepiej czuli korzystając z kąpieli przez okrągły rok.

Wodne treningi dla Początkujących, Średniozaawansowanych i Zaawansowanych

Urządzenie zawiera Snapp (SwimNumber App dla iPada) autorski program wykonany wyłącznie dla Michael Phelps Swim Spas przez Master Spas. Ta aplikacja pozwala na wybór z zaprogramowanych lub niestandardowych ćwiczeń i opiera się o Twój osobisty trening intuicyjnie kontroluje i zmienia prędkość prądu wody w regularnych odstępach czasowych co pozwala na osiągnięcie bardzo skutecznego treningu.

Admin-Area