Dom w Gorzowie nr 2, profesjonalista: STRUKTURA Łukasz Lewandowski | homify
STRUKTURA Łukasz Lewandowski
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Edit project Dodaj zdjęcie
STRUKTURA Łukasz Lewandowski
STRUKTURA Łukasz Lewandowski
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Dom w Gorzowie nr 2

Jednorodzinny dom parterowy autorstwa architekta Łukasza Lewandowskiego oraz projektantki wnętrz Marty Sobieszek, która jest jednocześnie inwestorem.

Dom został zaprojektowany według ścisłych wytycznych przyszłych użytkowników. Jego kształt to kompromis między wytycznymi planu zagospodarowania przestrzennego a dążeniem projektanta do stworzenia prostego i oryginalnego domu, będącego wizytówką jego mieszkańców. Budynek reprezentuje minimalizm polegający na przenikaniu dwóch modernistycznych brył przeciwstawnych pod względem koloru i formy. Pokrycie dachu oraz ścian bocznych grafitową płytką cementową tworzy zwartą i obłą formę. Druga bryła mająca kształt sześcienny jest pokryta jasno-grafitowym tynkiem. Bryły te zaznaczają swoje kształty również w układzie funkcjonalno-przestrzennym wewnątrz domu. Dwustanowiskowy garaż sąsiaduje z podłużną łazienką, zakończoną sauną. Za nią znajduje się oryginalna sypialnia w której na środku stoi owalna wanna a na ścianie wiszą dwie umywalki.

Admin-Area