Dom w szarościach | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3648:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
COCO Pracownia projektowania wnętrz
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Edit project Dodaj zdjęcie
COCO Pracownia projektowania wnętrz
COCO Pracownia projektowani...
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Dom w szarościach

Siła prostoty i szarość w wersji maxi. Dwa dominujące materiały i dwie dominujące barwy. Betonowe struktury z drewnianymi detalami czyli szare płaszczyzny z piniowymi wykończeniami. Spójna stylistycznie i wizualnie przestrzeń domu stanowiąca ramę dla wnętrzarskich dodatków i ciekawych detali. Oto dom z drzwiami ukrytymi za betonowymi tynkami i lustrami.

Projekt: COCO Pracownia projektowania wnętrz
Zdjęcia: Łukasz Markowicz

OPIS ZAŁOŻEŃ PROJEKTOWYCH

Projekt wnętrza został stworzony dla rodziny prowadzącego aktywny styl życia, kochającej podróże, ceniącej naturę, wygodę, nowoczesność oraz dobry design. Głównymi wyznacznikami przy tworzeniu przestrzeni wnętrza tego domu była jego wygoda i funkcjonalność. Dlatego też bardzo duży nacisk został położony na układ funkcjonalny zarówno całości przestrzeni, jak i ustawienia wyposażenia w jej poszczególnych pomieszczeniach. Rozmieszczenie konkretnych stref i sprzętów: duża, otwarta strefa dzienna i mniejsza strefa nocna, przestrzenie wypoczynku i pracy, prywatne i reprezentacyjne, dobrze wyznaczone i uwypuklone optycznie ciągi komunikacyjne, mają podstawowe znacznie dla komfortu i wygody codziennego życia mieszkańców tego domu. Natomiast połączenie bardzo nowoczesnych betonowych struktur wykończeniowych, przełamanych drewnianymi detalami oraz ciepłymi tekstyliami wprowadzają naturę i harmonię do wnętrz zaprojektowanej inwestycji.

Poza opracowaniem układu funkcjonalnego, projekt wykończeń to również skrupulatnie przemyślane założenia wizualne. Całość ma tworzyć określoną, spójną stylistycznie i wizualnie przestrzeń; ma tworzyć ramę dla wnętrzarskich dodatków dobranych do indywidualnych potrzeb właścicieli. Pracownia COCO zaproponowała więc urządzenie domu w taki sposób, aby ściany i podłogi tworzyły neutralną, nowoczesną ramę i tło dla przykuwającego uwagę wyposażenia. Wnętrza są pełne światła i mimo zastosowania nowoczesnych, surowych materiałów jak beton i szkło są przytulne. Zaproponowane kolory wnętrz, jakimi są przede wszystkim bardzo eleganckie szarości, można określić „funkcjonalnymi”. Stanowią one piękne, neutralne tło uwypuklające we wnętrzu pojedyncze, skupiające uwagę nowoczesne detale. Natomiast zastosowane dwóch mocnych, żywych kolorów głębokiego błękitu i uzupełniającego go odcienia miodu, rozłożonych w newralgicznych, pojedynczych punktach percepcyjnych przestrzeni wewnątrz tego domu, pełni funkcję nie tylko urozmaicającej dekoracji ale i wizualnie wyznacza poszczególne strefy zadań codziennego, domowego życia.

Przestrzeń wnętrza domu została podzielona na strefy dzienną i nocną. W obrębie tych stref, o spójnej wizualnie całości wyznaczone są natomiast mniejsze, często otwarte na całość przestrzenie relaksu, pracy, prywatne i reprezentacyjne. Strefa dzienna, reprezentacyjna domu to otwarte przenikające się i współgrające ze sobą obszary kuchni, jadalni, pokoju dziennego, holu oraz przestrzennego tarasu, stanowiącego integralną część wnętrza inwestycji. Wrażenie otwartości i przestronności osiągnięte jest dodatkowo poprzez przeważającą neutralną kolorystykę ścian i podłóg, ciepłej jasnej szarości o strukturze betonu, przełamaną jedynie poprzez drewniane, piniowe niuanse oraz pojedyncze mocne i odważne kolory występujące na niektórych ścianach oraz meblach. Modna i elegancka szarość najlepiej przewodzi światło,

podkreśla strukturę, to niematerialny środek pomocniczy, pozwalający zobaczyć to, co jest obok, na zewnątrz – to przestrzeń dla swobodnego oddechu architektury, powierzchnia do projekcji gry wpadającego przez duże okna światła. Mocne kolory, zastosowane w newralgicznych punktach czyli na pojedynczych ścianach bądź elementach wyposażenia pełnią natomiast określone funkcje – optycznie wyznaczają strefy domu, organizują go wewnątrz i porządkują, przykładowo barwa głębokiego błękitu określa prywatną strefę wypoczynku i snu, barwa miodowa strefę pracy. Żadnych zbędnych elementów w przestrzeni otaczającej detale ciekawego wyposażenia, to one mają bowiem przykuwać uwagę.

Strefy nocna i prywatna, czyli sypialnia, siłownia, a także łazienka nawiązują stylistycznie i wizualnie do strefy dziennej ale są bardziej wyciszone i przytulne. Choć nie jest to przestrzeń otwarta to została zaprojektowana tak, by każde z pomieszczeń z osobna tworzyło spójną całość. Powtórzone i przemycone do poszczególnych pokoi kolory i materiały to optyczne łączniki dla poszczególnych pomieszczeń. Betonowe struktury i drewniane detale także dominują w tych prywatnych wnętrzach, ale urozmaicone o luksusowe, brokatowe wykończenia ścian stają się bardziej intymne i przytulne. Co więcej taras okalający dom i łączący od zewnątrz strefę dzienną z sypialnią.

Podłogi

We wszystkich pomieszczeniach oraz co ważne także na tarasie położona została ta sama podłoga – ekskluzywne płytki hiszpańskie przywodzące na myśl betonowe płyty. Taka jednolita podłoga, w połączeniu ze zbliżonymi kolorystycznie, betonowymi dekoracyjnymi tynkami zastosowanymi na ścianach całej inwestycji oraz ocieplona drewnianymi wykończeniami, tworzy bardzo czystą architektonicznie i nowoczesną przestrzeń wnętrz. Zastosowanie tego samego materiału podłogowego w przestrzeni całego domu oraz na tarasie sprawia, że zaprojektowane przez pracownię COCO wnętrze zyskało pod kątem wizualnym bardzo spójny i bardzo elegancki percepcyjny wymiar. Co ważne zabieg ten pozwolił by uzyskać wrażenie zwiększenia powierzchni poszczególnych pokoi. Pomieszczenia odbierane będą bowiem jako jednolita całość o określonym, czytelnym dla osoby poruszającej się po domu charakterze. Natomiast położenie tej samej, jednolitej posadzki także na tarasie spowoduje przenikanie się wnętrza i zewnętrza inwestycji, co dodatkowo powiększy optykę jej pomieszczeń. Podłogi współgrające z zaproponowanymi przeważającymi wszędzie jasnymi szarymi ścianami o również delikatnej betonowej strukturze, zestawione z drewnem, tekstyliami i ciepłymi barwami głębokiego błękitu i miodu, dały w efekcie przytulny, oryginalny i nawiązujący do najnowszych trendów wnętrzarskich charakter.

Jedynym miejscem w przestrzeni domu, gdzie została zastosowana inna podłoga, jest łazienka. Na połowie powierzchni łazienkowej podłogi, w ciągu komunikacyjnym tego pomieszczenia zostały położone drewnopodobne płytki. Płytki te zostały położone także na ścianie prysznicowej znajdującej się w percepcyjnej linii ciągu komunikacyjnego, czyli stanowiącej wizualną kontynuację pasa podłogi wyłożonej płytkami. Zastosowanie tego innego materiału na tej niewielkiej powierzchni ma za zadanie w sposób czytelny uwypuklić strefę komunikacji w łazience oraz podkreślić optycznie strategiczne dla tego pomieszczenia poszczególne strefy mycia i wykonywania toaletowych czynności. Co więcej drewnopodobna płytka współgra oraz czytelnie nawiązuje do drewnianych piniowych wykończeń zastosowanych w całej przestrzeni projektowanego domu, w szczególności drewnianej zabudowy ścian oddzielających wejściową garderobę oraz kuchenną spiżarnię od strefy reprezentacyjnej inwestycji.

Drzwi wewnętrzne

W domu zostały zastosowane eleganckie drzwi ukryte o prostej, niemal niewidocznej linii, odpowiadającej proponowanej nowoczesnej stylistyce. Wybrany system to skrzydła drzwiowe zawieszone na ościeżnicach ukrytych w płaszczyźnie ściany i wykończane tym samym co ściany materiałem – tynkiem o strukturze betonu. To rozwiązanie umożliwiające uzyskania efektu „drzwi, których nie ma”. Drzwi pojawiają się jakby znikąd, bez widocznych ościeżnic i zawiasów, licowane ze ścianą. Wybór drzwi podyktowany został dążeniem do uzyskania jak najlepszego wrażenia optycznego dla całości wnętrza domu, jakim jest percepcyjne powiększenie, przenikanie się i otwierania na siebie poszczególnych pomieszczeń domu, zgodnie z zasadą: „mniej znaczy więcej”. I tak w przestrzeni korytarza drzwi zostały pokryte tym samym dekoracyjnym tynkiem co ściany, w zabudowie drewnianej oddzielającej przestrzeń dzienną od pomieszczeń kuchennej spiżarni oraz wejściowej garderoby, drzwi zostały pokryte piniowym fornirem w kolorze drewnianych ścian i dolnych szafek kuchennych. Należy także podkreślić fakt, że dla uzyskania bardzo eleganckiego, nowoczesnego efektu dla całości przestrzeni projektowanych wnętrz, wybrane skrzydła drzwiowe mają niestandardową wysokość 2.40 m. Takie rozwiązanie po pierwsze podwyższa optycznie ściany i poziom sufitu, po drugie powiększa optykę całości powierzchni domu oraz po trzecie: wprowadzi bardzo elegancką, luksusową atmosferę.

Pomieszczenia

Przemyślana aranżacja i ustawienie wszelkiego wyposażenia w sposób czytelny wydzieliły w obszarze domu poszczególne, funkcjonalne strefy zgodne z codziennymi, domowymi czynnościami mieszkańców. I tak wykrystalizował się podział na strefę wypoczynku i pracy, przyrządzania i spożywania posiłków, strefę reprezentacyjną, gdzie przyjmowani są goście oraz prywatną, jak sypialnia czy ukryte za lustrzanymi, niewidocznymi drzwiami prywatne pomieszczenie właścicieli. Ich styl życia narzucił pomysł by kuchnia została otwarta na pokój dzienny. W związku z tym została ona optycznie oddzielona od jego przestrzeni funkcjonalną, pełną szuflad roboczą wyspą, w pobliżu której ustawiona jest i uwypuklona przestrzeń spożywania posiłków – ważna przestrzeń, która z jednej strony jest miejscem centralnym, z drugiej stanowi łącznik wizualny dla całej strefy reprezentacyjnej, usytuowana jest bowiem między kuchnią a strefą wypoczynku, w której znajduje się i wygodna kanapa z dostawionym do niej kawowym stolikiem i umieszczona naprzeciw kominkowa ściana Audio. Całość zostały zaaranżowane tak, by domownicy mogli wygodnie i płynnie poruszać się pomiędzy tymi istotnymi strefami. Cała przestrzeń domu jest widna, otwiera się bowiem na duży ogród i utrzymana w ciepłej kolorystyce szarości, z którą kontrastują i jednocześnie ją wypełniają pojedyncze, uwypuklone optycznie, poprzez kolory bądź zaproponowane materiały, detale. Są one ozdobą ale i pełnią percepcyjne punkty optycznego wydzielenia poszczególnych stref dziennej przestrzeni domu. Układ wyposażenia pokoju dziennego wraz z jadalnią i kuchnią został zaaranżowany tak, by z każdego punku tej przestrzeni, funkcjonujące w niej osoby miały zapewnione szerokie pole widzenia na strefę audio, ciągi komunikacyjne i interakcje pomiędzy strefami roboczymi kuchni i jedzenia oraz relaksu.

Warto zwrócić uwagę na przestrzeń łazienki, która stanowi miejsce wspólne, łącznik dla tego co publiczne i prywatne. Niewielka łazienka została zaaranżowana tak, by wizualnie odpowiadała obu domowym strefom. I tak jej ściany pokryte są betonowym tynkiem, zastosowanym w strefie reprezentacyjnej, ale tynk ten wykończony jest brokatową powłoką, występującą także w sypialni na niebieskiej ścianie za zagłówkiem łóżka. Salonowe, eleganckie oświetlenie nadaje jej wrażenie luksusu, podobnie drewnopodobne płytki odnoszą się i do elementów reprezentacyjnej elewacji i do wykończeń całości domu.

Najbardziej intymny pokój w przestrzeni strefy prywatnej to duża sypialnia z wyjściem na taras okalającym dom. Z myślą o właścicielach domu ceniących wygodę, przestrzeń ta została zaaranżowana tak, by była również przytulna i elegancka. Pomieszczenie to pełni funkcję miejsca wyciszenia oraz relaksu. Niestandardowe, sufitowe oświetlenie przestrzeni łóżka, wielki tapicerowany zagłówek oraz wykończona brokatem zagłówkowa, szafirowa ściana nadają wnętrzu wrażenia luksusu. Całość utrzymana jak i reszta domu w tonacji ciepłej szarości stanowi tło dla wyraźnych przykuwających uwagę dodatków, jak reprezentacyjny fotel.

Przestrzeń całości wykończona jest nowoczesnymi materiałami. Zestawienie betonowych struktur z drewnem daje niesamowicie efektowne wrażenie, tworzy pełną światła, minimalistyczną ale i jednocześnie przytulną przestrzeń determinowana przez wyeksponowane w tej przestrzeni, przykuwające uwagę subtelne dodatki. I to właśnie dodatki, jak lampy, poduchy, zasłony indywidualnie określają wnetrza. Całość wykończona oświetleniem wykonanym głównie ze szklanych materiałów nadaje dodatkowo lekkości i elegancji wnętrzom otwierającym się na ogród poprzez duże przeszklenia.

Ewa Pokorska

COCO Pracownia projektowania wnętrz

 • Dom w szarościach Minimalistyczny korytarz, przedpokój i schody od COCO Pracownia projektowania wnętrz Minimalistyczny

  Dom w szarościach

  Edytorskie Katalogi Inspiracji z tym zdjęciem
  Katalogi Inspiracji: 1
  ["PL"] [Published] homify 360°: dom w szkle i betonie pod Płockiem

  Siła prostoty i szarość w wersji maxi. Dwa dominujące materiały i dwie dominujące barwy. Betonowe struktury z drewnianymi detalami czyli szare płaszczyzny z piniowymi wykończeniami. Spójna stylistycznie i wizualnie przestrzeń domu stanowiąca ramę dla wnętrzarskich dodatków i ciekawych detali. Oto dom z drzwiami ukrytymi za betonowymi tynkami i lustrami.

  Projekt: COCO Pracownia projektowania wnętrz
  Zdjęcia: Łukasz Markowicz

 • Dom w szarościach Minimalistyczny salon od COCO Pracownia projektowania wnętrz Minimalistyczny

  Dom w szarościach

  Edytorskie Katalogi Inspiracji z tym zdjęciem
  Katalogi Inspiracji: 1
  ["PL"] [Published] homify 360°: dom w szkle i betonie pod Płockiem

  Siła prostoty i szarość w wersji maxi. Dwa dominujące materiały i dwie dominujące barwy. Betonowe struktury z drewnianymi detalami czyli szare płaszczyzny z piniowymi wykończeniami. Spójna stylistycznie i wizualnie przestrzeń domu stanowiąca ramę dla wnętrzarskich dodatków i ciekawych detali. Oto dom z drzwiami ukrytymi za betonowymi tynkami i lustrami.

  Projekt: COCO Pracownia projektowania wnętrz
  Zdjęcia: Łukasz Markowicz

 • Dom w szarościach Minimalistyczny salon od COCO Pracownia projektowania wnętrz Minimalistyczny

  Dom w szarościach

  Edytorskie Katalogi Inspiracji z tym zdjęciem
  Katalogi Inspiracji: 31
  ["DE"] cover
  ["US"] Photos
  ["PT"] [Published] 16 ideias fantásticas para iluminar as paredes da sua casa
  ["CO"] [Published] 16 ideas fantásticas para iluminar las paredes de tu casa
  ["MX"] [Published] 16 ideas fantásticas para iluminar las paredes de tu casa
  ["VE"] [Published] 16 ideas fantásticas para iluminar las paredes de tu casa
  ["EN"] [Published] Lighting ideas for the home
  ["US"] [Published] 10 Wall ideas for your home
  ["AE"] [Published] 15 فكرة عظيمة لإلقاء الضوء على جدران منزلك
  ["IN"] [Published] 16 fantastic ideas to light the walls of your house
  ["BR"] [Published] 16 ideias fantásticas para iluminar as paredes da sua casa
  ["SA"] [Published] 15 فكرة مدهشة لتسليط الضوء على جدران منزلك
  ["SA"] 1460097
  ["PK"] [Published] گھر کو روشن کرنے کے آئیڈیاز
  ["EG"] [Published] 16 فكرة لإضاءة حوائط منزلك بطريقة مبتكرة
  ["EG"] [Published] 15 فكرة مبتكرة ومتطورة لإضاءة جدران المنزل
  ["ZA"] 15 great ideas to brighten your house
  ["PL"] [Published] homify 360°: dom w szkle i betonie pod Płockiem
  ["PL"] [Published] Top 5- niezwykłe metamorfozy domów i wnętrz
  ["DE"] [Published] Minimalistische Eleganz aus Beton, Holz und Glas
  ["MX"] fotos para portadas
  ["PT"] inspirações
  ["MX"] [Published] 7 ideas para integrar sala, comedor y cocina ¡de manera perfecta!
  ["AE"] مقالات مختارة
  ["EG"] [Published] 7 تصميمات لغرف معيشة مفتوحة على السفرة والمطبخ
  ["VE"] [Published] 10 ideas modernas para iluminar las paredes de tu casa
  ["DE"] [Published] Beleuchtung für deine Wände: 16 fantastische Inspirationen
  ["PL"] [Published] Oświetlenie dla ścian: 16 fantastycznych inspiracji
  ["PK"] [Published] ایک سادہ دیوان خانہ تیار کرنے کے لیے بہترین گائیڈبک
  ["ZA"] [Published] 15 fantastic reasons to light the walls of your home properly
  ["IN"] [Published] 7 ideas to integrate the living room, dining room and kitchen perfectly

  Siła prostoty i szarość w wersji maxi. Dwa dominujące materiały i dwie dominujące barwy. Betonowe struktury z drewnianymi detalami czyli szare płaszczyzny z piniowymi wykończeniami. Spójna stylistycznie i wizualnie przestrzeń domu stanowiąca ramę dla wnętrzarskich dodatków i ciekawych detali. Oto dom z drzwiami ukrytymi za betonowymi tynkami i lustrami.

  Projekt: COCO Pracownia projektowania wnętrz
  Zdjęcia: Łukasz Markowicz

 • Dom w szarościach Minimalistyczny korytarz, przedpokój i schody od COCO Pracownia projektowania wnętrz Minimalistyczny

  Dom w szarościach

  Edytorskie Katalogi Inspiracji z tym zdjęciem
  Katalogi Inspiracji: 1
  ["PL"] [Published] homify 360°: dom w szkle i betonie pod Płockiem

  Siła prostoty i szarość w wersji maxi. Dwa dominujące materiały i dwie dominujące barwy. Betonowe struktury z drewnianymi detalami czyli szare płaszczyzny z piniowymi wykończeniami. Spójna stylistycznie i wizualnie przestrzeń domu stanowiąca ramę dla wnętrzarskich dodatków i ciekawych detali. Oto dom z drzwiami ukrytymi za betonowymi tynkami i lustrami.

  Projekt: COCO Pracownia projektowania wnętrz
  Zdjęcia: Łukasz Markowicz

 • Dom w szarościach Minimalistyczna jadalnia od COCO Pracownia projektowania wnętrz Minimalistyczny

  Dom w szarościach

  Edytorskie Katalogi Inspiracji z tym zdjęciem
  Katalogi Inspiracji: 3
  ["PL"] [Published] homify 360°: dom w szkle i betonie pod Płockiem
  ["ZA"] [Published] ​10 Decadent Dining Rooms
  ["DE"] [Published] Minimalistische Eleganz aus Beton, Holz und Glas

  Siła prostoty i szarość w wersji maxi. Dwa dominujące materiały i dwie dominujące barwy. Betonowe struktury z drewnianymi detalami czyli szare płaszczyzny z piniowymi wykończeniami. Spójna stylistycznie i wizualnie przestrzeń domu stanowiąca ramę dla wnętrzarskich dodatków i ciekawych detali. Oto dom z drzwiami ukrytymi za betonowymi tynkami i lustrami.

  Projekt: COCO Pracownia projektowania wnętrz Zdjęcia: Łukasz Markowicz

 • Dom w szarościach Minimalistyczna kuchnia od COCO Pracownia projektowania wnętrz Minimalistyczny

  Dom w szarościach

  Edytorskie Katalogi Inspiracji z tym zdjęciem
  Katalogi Inspiracji: 2
  ["PL"] [Published] homify 360°: dom w szkle i betonie pod Płockiem
  ["DE"] [Published] Minimalistische Eleganz aus Beton, Holz und Glas

  Siła prostoty i szarość w wersji maxi. Dwa dominujące materiały i dwie dominujące barwy. Betonowe struktury z drewnianymi detalami czyli szare płaszczyzny z piniowymi wykończeniami. Spójna stylistycznie i wizualnie przestrzeń domu stanowiąca ramę dla wnętrzarskich dodatków i ciekawych detali. Oto dom z drzwiami ukrytymi za betonowymi tynkami i lustrami.

  Projekt: COCO Pracownia projektowania wnętrz
  Zdjęcia: Łukasz Markowicz

 • Dom w szarościach Minimalistyczny salon od COCO Pracownia projektowania wnętrz Minimalistyczny

  Dom w szarościach

  Siła prostoty i szarość w wersji maxi. Dwa dominujące materiały i dwie dominujące barwy. Betonowe struktury z drewnianymi detalami czyli szare płaszczyzny z piniowymi wykończeniami. Spójna stylistycznie i wizualnie przestrzeń domu stanowiąca ramę dla wnętrzarskich dodatków i ciekawych detali. Oto dom z drzwiami ukrytymi za betonowymi tynkami i lustrami.

  Projekt: COCO Pracownia projektowania wnętrz
  Zdjęcia: Łukasz Markowicz

 • Dom w szarościach Minimalistyczna kuchnia od COCO Pracownia projektowania wnętrz Minimalistyczny

  Dom w szarościach

  Edytorskie Katalogi Inspiracji z tym zdjęciem
  Katalogi Inspiracji: 1
  ["PL"] [Published] W 8 krokach do nowoczesnej kuchni

  Siła prostoty i szarość w wersji maxi. Dwa dominujące materiały i dwie dominujące barwy. Betonowe struktury z drewnianymi detalami czyli szare płaszczyzny z piniowymi wykończeniami. Spójna stylistycznie i wizualnie przestrzeń domu stanowiąca ramę dla wnętrzarskich dodatków i ciekawych detali. Oto dom z drzwiami ukrytymi za betonowymi tynkami i lustrami.

  Projekt: COCO Pracownia projektowania wnętrz
  Zdjęcia: Łukasz Markowicz

 • Dom w szarościach Minimalistyczna kuchnia od COCO Pracownia projektowania wnętrz Minimalistyczny

  Dom w szarościach

  Siła prostoty i szarość w wersji maxi. Dwa dominujące materiały i dwie dominujące barwy. Betonowe struktury z drewnianymi detalami czyli szare płaszczyzny z piniowymi wykończeniami. Spójna stylistycznie i wizualnie przestrzeń domu stanowiąca ramę dla wnętrzarskich dodatków i ciekawych detali. Oto dom z drzwiami ukrytymi za betonowymi tynkami i lustrami.

  Projekt: COCO Pracownia projektowania wnętrz
  Zdjęcia: Łukasz Markowicz

 • Dom w szarościach Minimalistyczna kuchnia od COCO Pracownia projektowania wnętrz Minimalistyczny

  Dom w szarościach

  Siła prostoty i szarość w wersji maxi. Dwa dominujące materiały i dwie dominujące barwy. Betonowe struktury z drewnianymi detalami czyli szare płaszczyzny z piniowymi wykończeniami. Spójna stylistycznie i wizualnie przestrzeń domu stanowiąca ramę dla wnętrzarskich dodatków i ciekawych detali. Oto dom z drzwiami ukrytymi za betonowymi tynkami i lustrami.

  Projekt: COCO Pracownia projektowania wnętrz
  Zdjęcia: Łukasz Markowicz

 • Dom w szarościach Minimalistyczna kuchnia od COCO Pracownia projektowania wnętrz Minimalistyczny

  Dom w szarościach

  Edytorskie Katalogi Inspiracji z tym zdjęciem
  Katalogi Inspiracji: 2
  ["PL"] [Published] ​Elegancka kuchnia na różne sposoby – 7 intrygujących aranżacji
  ["PL"] [Published] Top 5 w tym tygodniu- piękne łazienki w pięknych domach!

  Siła prostoty i szarość w wersji maxi. Dwa dominujące materiały i dwie dominujące barwy. Betonowe struktury z drewnianymi detalami czyli szare płaszczyzny z piniowymi wykończeniami. Spójna stylistycznie i wizualnie przestrzeń domu stanowiąca ramę dla wnętrzarskich dodatków i ciekawych detali. Oto dom z drzwiami ukrytymi za betonowymi tynkami i lustrami.

  Projekt: COCO Pracownia projektowania wnętrz Zdjęcia: Łukasz Markowicz

 • Dom w szarościach Minimalistyczna kuchnia od COCO Pracownia projektowania wnętrz Minimalistyczny

  Dom w szarościach

  Siła prostoty i szarość w wersji maxi. Dwa dominujące materiały i dwie dominujące barwy. Betonowe struktury z drewnianymi detalami czyli szare płaszczyzny z piniowymi wykończeniami. Spójna stylistycznie i wizualnie przestrzeń domu stanowiąca ramę dla wnętrzarskich dodatków i ciekawych detali. Oto dom z drzwiami ukrytymi za betonowymi tynkami i lustrami.

  Projekt: COCO Pracownia projektowania wnętrz
  Zdjęcia: Łukasz Markowicz

 • Dom w szarościach Minimalistyczna kuchnia od COCO Pracownia projektowania wnętrz Minimalistyczny

  Dom w szarościach

  Edytorskie Katalogi Inspiracji z tym zdjęciem
  Katalogi Inspiracji: 1
  ["PL"] [Published] homify 360°: dom w szkle i betonie pod Płockiem

  Siła prostoty i szarość w wersji maxi. Dwa dominujące materiały i dwie dominujące barwy. Betonowe struktury z drewnianymi detalami czyli szare płaszczyzny z piniowymi wykończeniami. Spójna stylistycznie i wizualnie przestrzeń domu stanowiąca ramę dla wnętrzarskich dodatków i ciekawych detali. Oto dom z drzwiami ukrytymi za betonowymi tynkami i lustrami.

  Projekt: COCO Pracownia projektowania wnętrz
  Zdjęcia: Łukasz Markowicz

 • Dom w szarościach Minimalistyczny salon od COCO Pracownia projektowania wnętrz Minimalistyczny

  Dom w szarościach

  Edytorskie Katalogi Inspiracji z tym zdjęciem
  Katalogi Inspiracji: 1
  ["DE"] [Published] Minimalistische Eleganz aus Beton, Holz und Glas

  Siła prostoty i szarość w wersji maxi. Dwa dominujące materiały i dwie dominujące barwy. Betonowe struktury z drewnianymi detalami czyli szare płaszczyzny z piniowymi wykończeniami. Spójna stylistycznie i wizualnie przestrzeń domu stanowiąca ramę dla wnętrzarskich dodatków i ciekawych detali. Oto dom z drzwiami ukrytymi za betonowymi tynkami i lustrami.

  Projekt: COCO Pracownia projektowania wnętrz
  Zdjęcia: Łukasz Markowicz

 • Dom w szarościach Minimalistyczna jadalnia od COCO Pracownia projektowania wnętrz Minimalistyczny

  Dom w szarościach

  Siła prostoty i szarość w wersji maxi. Dwa dominujące materiały i dwie dominujące barwy. Betonowe struktury z drewnianymi detalami czyli szare płaszczyzny z piniowymi wykończeniami. Spójna stylistycznie i wizualnie przestrzeń domu stanowiąca ramę dla wnętrzarskich dodatków i ciekawych detali. Oto dom z drzwiami ukrytymi za betonowymi tynkami i lustrami.

  Projekt: COCO Pracownia projektowania wnętrz
  Zdjęcia: Łukasz Markowicz

 • Dom w szarościach Minimalistyczna jadalnia od COCO Pracownia projektowania wnętrz Minimalistyczny

  Dom w szarościach

  Siła prostoty i szarość w wersji maxi. Dwa dominujące materiały i dwie dominujące barwy. Betonowe struktury z drewnianymi detalami czyli szare płaszczyzny z piniowymi wykończeniami. Spójna stylistycznie i wizualnie przestrzeń domu stanowiąca ramę dla wnętrzarskich dodatków i ciekawych detali. Oto dom z drzwiami ukrytymi za betonowymi tynkami i lustrami.

  Projekt: COCO Pracownia projektowania wnętrz
  Zdjęcia: Łukasz Markowicz

 • Dom w szarościach Minimalistyczny korytarz, przedpokój i schody od COCO Pracownia projektowania wnętrz Minimalistyczny

  Dom w szarościach

  Edytorskie Katalogi Inspiracji z tym zdjęciem
  Katalogi Inspiracji: 1
  ["PL"] [Published] homify 360°: dom w szkle i betonie pod Płockiem

  Siła prostoty i szarość w wersji maxi. Dwa dominujące materiały i dwie dominujące barwy. Betonowe struktury z drewnianymi detalami czyli szare płaszczyzny z piniowymi wykończeniami. Spójna stylistycznie i wizualnie przestrzeń domu stanowiąca ramę dla wnętrzarskich dodatków i ciekawych detali. Oto dom z drzwiami ukrytymi za betonowymi tynkami i lustrami.

  Projekt: COCO Pracownia projektowania wnętrz
  Zdjęcia: Łukasz Markowicz

 • Dom w szarościach Minimalistyczne ściany i podłogi od COCO Pracownia projektowania wnętrz Minimalistyczny

  Dom w szarościach

  Siła prostoty i szarość w wersji maxi. Dwa dominujące materiały i dwie dominujące barwy. Betonowe struktury z drewnianymi detalami czyli szare płaszczyzny z piniowymi wykończeniami. Spójna stylistycznie i wizualnie przestrzeń domu stanowiąca ramę dla wnętrzarskich dodatków i ciekawych detali. Oto dom z drzwiami ukrytymi za betonowymi tynkami i lustrami.

  Projekt: COCO Pracownia projektowania wnętrz
  Zdjęcia: Łukasz Markowicz

 • Dom w szarościach Minimalistyczny korytarz, przedpokój i schody od COCO Pracownia projektowania wnętrz Minimalistyczny

  Dom w szarościach

  Siła prostoty i szarość w wersji maxi. Dwa dominujące materiały i dwie dominujące barwy. Betonowe struktury z drewnianymi detalami czyli szare płaszczyzny z piniowymi wykończeniami. Spójna stylistycznie i wizualnie przestrzeń domu stanowiąca ramę dla wnętrzarskich dodatków i ciekawych detali. Oto dom z drzwiami ukrytymi za betonowymi tynkami i lustrami.

  Projekt: COCO Pracownia projektowania wnętrz
  Zdjęcia: Łukasz Markowicz

 • Dom w szarościach Minimalistyczne okna i drzwi od COCO Pracownia projektowania wnętrz Minimalistyczny

  Dom w szarościach

  Edytorskie Katalogi Inspiracji z tym zdjęciem
  Katalogi Inspiracji: 1
  ["PL"] [Published] homify 360°: dom w szkle i betonie pod Płockiem

  Siła prostoty i szarość w wersji maxi. Dwa dominujące materiały i dwie dominujące barwy. Betonowe struktury z drewnianymi detalami czyli szare płaszczyzny z piniowymi wykończeniami. Spójna stylistycznie i wizualnie przestrzeń domu stanowiąca ramę dla wnętrzarskich dodatków i ciekawych detali. Oto dom z drzwiami ukrytymi za betonowymi tynkami i lustrami.

  Projekt: COCO Pracownia projektowania wnętrz
  Zdjęcia: Łukasz Markowicz

 • Dom w szarościach Minimalistyczne okna i drzwi od COCO Pracownia projektowania wnętrz Minimalistyczny

  Dom w szarościach

  Siła prostoty i szarość w wersji maxi. Dwa dominujące materiały i dwie dominujące barwy. Betonowe struktury z drewnianymi detalami czyli szare płaszczyzny z piniowymi wykończeniami. Spójna stylistycznie i wizualnie przestrzeń domu stanowiąca ramę dla wnętrzarskich dodatków i ciekawych detali. Oto dom z drzwiami ukrytymi za betonowymi tynkami i lustrami.

  Projekt: COCO Pracownia projektowania wnętrz
  Zdjęcia: Łukasz Markowicz

 • Dom w szarościach Minimalistyczna sypialnia od COCO Pracownia projektowania wnętrz Minimalistyczny

  Dom w szarościach

  Edytorskie Katalogi Inspiracji z tym zdjęciem
  Katalogi Inspiracji: 2
  ["PL"] [Published] homify 360°: dom w szkle i betonie pod Płockiem
  ["JP"] bedroom2

  Siła prostoty i szarość w wersji maxi. Dwa dominujące materiały i dwie dominujące barwy. Betonowe struktury z drewnianymi detalami czyli szare płaszczyzny z piniowymi wykończeniami. Spójna stylistycznie i wizualnie przestrzeń domu stanowiąca ramę dla wnętrzarskich dodatków i ciekawych detali. Oto dom z drzwiami ukrytymi za betonowymi tynkami i lustrami.

  Projekt: COCO Pracownia projektowania wnętrz
  Zdjęcia: Łukasz Markowicz

 • Dom w szarościach Minimalistyczna sypialnia od COCO Pracownia projektowania wnętrz Minimalistyczny

  Dom w szarościach

  Edytorskie Katalogi Inspiracji z tym zdjęciem
  Katalogi Inspiracji: 1
  ["DE"] [Published] Minimalistische Eleganz aus Beton, Holz und Glas

  Siła prostoty i szarość w wersji maxi. Dwa dominujące materiały i dwie dominujące barwy. Betonowe struktury z drewnianymi detalami czyli szare płaszczyzny z piniowymi wykończeniami. Spójna stylistycznie i wizualnie przestrzeń domu stanowiąca ramę dla wnętrzarskich dodatków i ciekawych detali. Oto dom z drzwiami ukrytymi za betonowymi tynkami i lustrami.

  Projekt: COCO Pracownia projektowania wnętrz
  Zdjęcia: Łukasz Markowicz

 • Dom w szarościach Minimalistyczna sypialnia od COCO Pracownia projektowania wnętrz Minimalistyczny

  Dom w szarościach

  Siła prostoty i szarość w wersji maxi. Dwa dominujące materiały i dwie dominujące barwy. Betonowe struktury z drewnianymi detalami czyli szare płaszczyzny z piniowymi wykończeniami. Spójna stylistycznie i wizualnie przestrzeń domu stanowiąca ramę dla wnętrzarskich dodatków i ciekawych detali. Oto dom z drzwiami ukrytymi za betonowymi tynkami i lustrami.

  Projekt: COCO Pracownia projektowania wnętrz
  Zdjęcia: Łukasz Markowicz

 • Dom w szarościach Minimalistyczne ściany i podłogi od COCO Pracownia projektowania wnętrz Minimalistyczny

  Dom w szarościach

  Siła prostoty i szarość w wersji maxi. Dwa dominujące materiały i dwie dominujące barwy. Betonowe struktury z drewnianymi detalami czyli szare płaszczyzny z piniowymi wykończeniami. Spójna stylistycznie i wizualnie przestrzeń domu stanowiąca ramę dla wnętrzarskich dodatków i ciekawych detali. Oto dom z drzwiami ukrytymi za betonowymi tynkami i lustrami.

  Projekt: COCO Pracownia projektowania wnętrz
  Zdjęcia: Łukasz Markowicz

 • Dom w szarościach Minimalistyczna łazienka od COCO Pracownia projektowania wnętrz Minimalistyczny

  Dom w szarościach

  Edytorskie Katalogi Inspiracji z tym zdjęciem
  Katalogi Inspiracji: 1
  ["DE"] [Published] Minimalistische Eleganz aus Beton, Holz und Glas

  Siła prostoty i szarość w wersji maxi. Dwa dominujące materiały i dwie dominujące barwy. Betonowe struktury z drewnianymi detalami czyli szare płaszczyzny z piniowymi wykończeniami. Spójna stylistycznie i wizualnie przestrzeń domu stanowiąca ramę dla wnętrzarskich dodatków i ciekawych detali. Oto dom z drzwiami ukrytymi za betonowymi tynkami i lustrami.

  Projekt: COCO Pracownia projektowania wnętrz
  Zdjęcia: Łukasz Markowicz

 • Dom w szarościach Minimalistyczna łazienka od COCO Pracownia projektowania wnętrz Minimalistyczny

  Dom w szarościach

  Edytorskie Katalogi Inspiracji z tym zdjęciem
  Katalogi Inspiracji: 1
  ["PL"] [Published] homify 360°: dom w szkle i betonie pod Płockiem

  Siła prostoty i szarość w wersji maxi. Dwa dominujące materiały i dwie dominujące barwy. Betonowe struktury z drewnianymi detalami czyli szare płaszczyzny z piniowymi wykończeniami. Spójna stylistycznie i wizualnie przestrzeń domu stanowiąca ramę dla wnętrzarskich dodatków i ciekawych detali. Oto dom z drzwiami ukrytymi za betonowymi tynkami i lustrami.

  Projekt: COCO Pracownia projektowania wnętrz
  Zdjęcia: Łukasz Markowicz

 • Dom w szarościach Minimalistyczna łazienka od COCO Pracownia projektowania wnętrz Minimalistyczny

  Dom w szarościach

  Edytorskie Katalogi Inspiracji z tym zdjęciem
  Katalogi Inspiracji: 1
  ["PL"] [Published] Wielkie idee projektowe na mały budżet

  Siła prostoty i szarość w wersji maxi. Dwa dominujące materiały i dwie dominujące barwy. Betonowe struktury z drewnianymi detalami czyli szare płaszczyzny z piniowymi wykończeniami. Spójna stylistycznie i wizualnie przestrzeń domu stanowiąca ramę dla wnętrzarskich dodatków i ciekawych detali. Oto dom z drzwiami ukrytymi za betonowymi tynkami i lustrami.

  Projekt: COCO Pracownia projektowania wnętrz
  Zdjęcia: Łukasz Markowicz

 • Dom w szarościach Minimalistyczne ściany i podłogi od COCO Pracownia projektowania wnętrz Minimalistyczny

  Dom w szarościach

  Siła prostoty i szarość w wersji maxi. Dwa dominujące materiały i dwie dominujące barwy. Betonowe struktury z drewnianymi detalami czyli szare płaszczyzny z piniowymi wykończeniami. Spójna stylistycznie i wizualnie przestrzeń domu stanowiąca ramę dla wnętrzarskich dodatków i ciekawych detali. Oto dom z drzwiami ukrytymi za betonowymi tynkami i lustrami.

  Projekt: COCO Pracownia projektowania wnętrz
  Zdjęcia: Łukasz Markowicz

 • Dom w szarościach Minimalistyczna łazienka od COCO Pracownia projektowania wnętrz Minimalistyczny

  Dom w szarościach

  Siła prostoty i szarość w wersji maxi. Dwa dominujące materiały i dwie dominujące barwy. Betonowe struktury z drewnianymi detalami czyli szare płaszczyzny z piniowymi wykończeniami. Spójna stylistycznie i wizualnie przestrzeń domu stanowiąca ramę dla wnętrzarskich dodatków i ciekawych detali. Oto dom z drzwiami ukrytymi za betonowymi tynkami i lustrami.

  Projekt: COCO Pracownia projektowania wnętrz
  Zdjęcia: Łukasz Markowicz

 • Dom w szarościach Minimalistyczna łazienka od COCO Pracownia projektowania wnętrz Minimalistyczny

  Dom w szarościach

  Siła prostoty i szarość w wersji maxi. Dwa dominujące materiały i dwie dominujące barwy. Betonowe struktury z drewnianymi detalami czyli szare płaszczyzny z piniowymi wykończeniami. Spójna stylistycznie i wizualnie przestrzeń domu stanowiąca ramę dla wnętrzarskich dodatków i ciekawych detali. Oto dom z drzwiami ukrytymi za betonowymi tynkami i lustrami.

  Projekt: COCO Pracownia projektowania wnętrz
  Zdjęcia: Łukasz Markowicz

 • Dom w szarościach Minimalistyczna łazienka od COCO Pracownia projektowania wnętrz Minimalistyczny

  Dom w szarościach

  Siła prostoty i szarość w wersji maxi. Dwa dominujące materiały i dwie dominujące barwy. Betonowe struktury z drewnianymi detalami czyli szare płaszczyzny z piniowymi wykończeniami. Spójna stylistycznie i wizualnie przestrzeń domu stanowiąca ramę dla wnętrzarskich dodatków i ciekawych detali. Oto dom z drzwiami ukrytymi za betonowymi tynkami i lustrami.

  Projekt: COCO Pracownia projektowania wnętrz
  Zdjęcia: Łukasz Markowicz

 • Dom w szarościach Minimalistyczna łazienka od COCO Pracownia projektowania wnętrz Minimalistyczny

  Dom w szarościach

  Siła prostoty i szarość w wersji maxi. Dwa dominujące materiały i dwie dominujące barwy. Betonowe struktury z drewnianymi detalami czyli szare płaszczyzny z piniowymi wykończeniami. Spójna stylistycznie i wizualnie przestrzeń domu stanowiąca ramę dla wnętrzarskich dodatków i ciekawych detali. Oto dom z drzwiami ukrytymi za betonowymi tynkami i lustrami.

  Projekt: COCO Pracownia projektowania wnętrz
  Zdjęcia: Łukasz Markowicz

 • Dom w szarościach Minimalistyczne domowe biuro i gabinet od COCO Pracownia projektowania wnętrz Minimalistyczny

  Dom w szarościach

  Edytorskie Katalogi Inspiracji z tym zdjęciem
  Katalogi Inspiracji: 2
  ["PL"] [Published] homify 360°: dom w szkle i betonie pod Płockiem
  ["DE"] [Published] Minimalistische Eleganz aus Beton, Holz und Glas

  Siła prostoty i szarość w wersji maxi. Dwa dominujące materiały i dwie dominujące barwy. Betonowe struktury z drewnianymi detalami czyli szare płaszczyzny z piniowymi wykończeniami. Spójna stylistycznie i wizualnie przestrzeń domu stanowiąca ramę dla wnętrzarskich dodatków i ciekawych detali. Oto dom z drzwiami ukrytymi za betonowymi tynkami i lustrami.

  Projekt: COCO Pracownia projektowania wnętrz
  Zdjęcia: Łukasz Markowicz

 • Dom w szarościach Minimalistyczne domowe biuro i gabinet od COCO Pracownia projektowania wnętrz Minimalistyczny

  Dom w szarościach

  Siła prostoty i szarość w wersji maxi. Dwa dominujące materiały i dwie dominujące barwy. Betonowe struktury z drewnianymi detalami czyli szare płaszczyzny z piniowymi wykończeniami. Spójna stylistycznie i wizualnie przestrzeń domu stanowiąca ramę dla wnętrzarskich dodatków i ciekawych detali. Oto dom z drzwiami ukrytymi za betonowymi tynkami i lustrami.

  Projekt: COCO Pracownia projektowania wnętrz
  Zdjęcia: Łukasz Markowicz

 • Dom w szarościach Minimalistyczne ściany i podłogi od COCO Pracownia projektowania wnętrz Minimalistyczny

  Dom w szarościach

  Siła prostoty i szarość w wersji maxi. Dwa dominujące materiały i dwie dominujące barwy. Betonowe struktury z drewnianymi detalami czyli szare płaszczyzny z piniowymi wykończeniami. Spójna stylistycznie i wizualnie przestrzeń domu stanowiąca ramę dla wnętrzarskich dodatków i ciekawych detali. Oto dom z drzwiami ukrytymi za betonowymi tynkami i lustrami.

  Projekt: COCO Pracownia projektowania wnętrz
  Zdjęcia: Łukasz Markowicz

Admin-Area