Poduszki Kirkby Design, profesjonalista: Decodore basic | homify
Decodore basic
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Edit project Dodaj zdjęcie
Decodore basic
Decodore basic
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Poduszki Kirkby Design

Kolekcja Underground marki Kirkby Design, to ukłon w stronę
mało osławionych, jednak bardzo charakterystycznych w metrze londyńskim tkanin pokrywających siedzenia. To moquette – czyli tkanina welurowa o bardzo mocnym splocie – idealna w transporcie publicznym. Zatrudniano w swoim czasie najlepszych projektantów tkanin, aby stworzyli serię wzorów dla londyńskiego metra.

Projekt District został wykreowany przez bardzo płodnego projektanta Misha Black w 1970 roku. Wzór District, jako pierwszy wprowadzono do linii londyńskiego metra i szybko stał się podświadomą ikona miasta.


  • Poduszki Kirkby Design od Decodore basic Nowoczesny

    Poduszki Kirkby Design

    Kolekcja Underground marki Kirkby Design, to ukłon w stronę
    mało osławionych, jednak bardzo charakterystycznych w metrze londyńskim tkanin pokrywających siedzenia. To moquette – czyli tkanina welurowa o bardzo mocnym splocie – idealna w transporcie publicznym. Zatrudniano w swoim czasie najlepszych projektantów tkanin, aby stworzyli serię wzorów dla londyńskiego metra.Projekt District został wykreowany przez bardzo płodnego projektanta Misha Black w 1970 roku. Wzór District, jako pierwszy wprowadzono do linii londyńskiego metra i szybko stał się podświadomą ikona miasta.

Admin-Area