Juta Basic | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3654:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
StyLova
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Edit project Dodaj zdjęcie
StyLova
StyLova
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Juta Basic

Seria lamp JUTA jest niespotykanym połączeniem surowości sznura jutowego, nowoczesnego stylu i artystycznego rzemiosła. W kolekcji znajdują się lampy wiszące o długościach dostosowanych do potrzeb klienta i o dowolnej liczbie źródeł światła.

 • Juta Basic od StyLova Industrialny

  Juta Basic

  Seria Lamp JUTA jest niespotykanym połączeniem surowości sznura jutowego, nowoczesnego stylu i artystycznego rzemiosła. Każda lampa została wykonana ręcznie, co czyni ją zupełnie unikatową. Do wykonania lampy JUTA Basic wykorzystano sznur jutowy o średnicy 14 mm. Lampa posiada pojedynczy wiszący klosz o średnicy ok. 10 cm i wysokości ok. 11 cm, źródłem światła jest tu żarówka o gwincie E27.

 • Juta Basic Wielka Piątka od StyLova Industrialny

  Juta Basic Wielka Piątka

  Edytorskie Katalogi Inspiracji z tym zdjęciem
  Katalogi Inspiracji: 2
  ["PL"] [Published] Oświetlnie LED bez tajemnic!
  ["PL"] [Published] Polski design: produkty z elementem zaskoczenia!

  Seria Lamp JUTA jest niespotykanym połączeniem surowości sznura jutowego, nowoczesnego stylu i artystycznego rzemiosła. Każda lampa została wykonana ręcznie, co czyni ją zupełnie unikatową. Do wykonania lampy JUTA Basic Wielka Piątka wykorzystano sznur jutowy o średnicy 14 mm. Lampa posiada pięć wiszących kloszy o średnicy ok. 10 cm i wysokości ok. 11 cm, źródłem światła jest tu żarówka o gwincie E27. Sznury, na których zawieszono klosze zostały zawiązane na ogromny węzeł. Piękna w swojej surowości i prostocie. Należy stosować żarówki o mocy max. 30W (energooszczędne), żarówki nie są dołączone do zakupu. Lampa dostępna w długości: 50cm, 60cm lub 70cm, jest to długość zawiązanej lampy, bez żarówki.

 • Juta Basic Heksa od StyLova Rustykalny

  Juta Basic Heksa

  Seria Lamp JUTA jest niespotykanym połączeniem surowości sznura jutowego, nowoczesnego stylu i artystycznego rzemiosła. Każda lampa została wykonana ręcznie, co czyni ją zupełnie unikatową. Do wykonania lampy JUTA Basic Heksa wykorzystano sznur jutowy o średnicy 14 mm. Lampa posiada sześć wiszących kloszy o średnicy ok. 10 cm i wysokości ok. 11 cm, źródłem światła jest tu żarówka o gwincie E27. Sznury na których wiszą klosze są zawiązane na węzeł. Należy stosować żarówki o mocy max. 30W (energooszczędne), żarówki nie są dołączone do zakupu. Lampa dostepna w długości: 30cm lub 40cm, jest to długość zawiązanej lampy, bez żarówki.

 • Juta Basic Kinkiet od StyLova Skandynawski

  Juta Basic Kinkiet

  Kinkiet Juta Basic stanowi uzupełnienie gamy Juta. Do wykonania lampy wykorzystano sznur jutowy o średnicy 14 mm, klosz ma średnicę ok. 10 cm i wysokość ok. 11 cm, źródłem światła jest tu żarówka o gwincie E14. Należy stosować żarówki o mocy max. 30W (energooszczędne), żarówka nie jest dołączona do zakupu. Lampa z założenia jest kinkietem ale z powodzeniem można ją powiesić na suficie jako główne oświetlenie np. w niskich pomieszczeniach.

Admin-Area