Kolekcja Dmuchawce marki Zulana, profesjonalista: Zulana | homify
Zulana
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Edit project Dodaj zdjęcie
Zulana
Zulana
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Kolekcja Dmuchawce marki Zulana

Nowoczesne wzornictwo i mocna dawka koloru zdobią, wykonane z białej porcelany kubki, miseczki i talerze porcelanowe w kolekcji Dmuchawce Zulany. Dmuchawce to mocna dawka energii na cały dzień! Nowoczesna porcelana marki Zulana jest idealnym pomysłem na prezent.

Porcelana stołowa marki Zulana może być używana w kuchni mikrofalowej. Można ją myć mechanicznie w zmywarce. Dzięki specjalnej produkcji, m.in. wypałowi w 1200 st. Celsjusza, produkty Zulana nie wchodzą w reakcje z kwasami i zasadami, czyli produktami żywnościowymi.

 • Zestaw Dmuchawce marki Zulana od Zulana Eklektyczny

  Zestaw Dmuchawce marki Zulana

  Kolekcję Dmuchawce marki Zulana tworzą dwa talerze porcelanowe (śr.21 cm, śr.28 cm), miseczka (śr. 16 cm) oraz kubek (poj. 0,35 l). Zestawione ze sobą mogą służyć jako serwis obiadowy, zestaw śniadaniowy czy deserowy. Dmuchawce to mocna dawka energii na cały dzień! Nowoczesna porcelana marki Zulana jest idealnym pomysłem na prezent. Porcelana stołowa marki Zulana może być używana w kuchni mikrofalowej. Można ją myć mechanicznie w zmywarce. Dzięki specjalnej produkcji, m.in. wypałowi w 1200 st. Celsjusza, produkty Zulana nie wchodzą w reakcje z kwasami i zasadami, czyli produktami żywnościowymi.

 • Duży porcelanowy talerz (śr. 28 cm) Dmuchawce marki Zulana od Zulana Eklektyczny

  Duży porcelanowy talerz (śr. 28 cm) Dmuchawce marki Zulana

  Polska porcelana marki Zulana przedstawia ozdobiony nowoczesnym, barwnym wzorem duży talerz z białej porcelany. Trzy kolorowe dmuchawce "spadły" na białą porcelanę. Idealnie tu pasują! Talerz jest częścią kolekcji Dmuchawce.

  Kolekcję Dmuchawce tworzą przepiękne i oryginalne talerze porcelanowe, miseczka oraz kubek. Nowoczesna porcelana marki Zulana jest też idealnym pomysłem na prezent. Porcelana stołowa marki Zulana może być używana w kuchni mikrofalowej. Można ją myć mechanicznie w zmywarce.

 • Porcelanowy talerz marki Zulana (śr.21cm) od Zulana Eklektyczny

  Porcelanowy talerz marki Zulana (śr.21cm)

  Ozdobiony nowoczesnym, barwnym wzorem talerz z białej porcelany jest częścią kolekcji Dmuchawce.

  Kolor rządzi w kolekcji Dmuchawce Zulany! Nowoczesne wzornictwo i mocna dawka koloru zdobią, wykonane z białej porcelany kubki miseczki i talerze Zulany.

  Nowoczesna porcelana marki Zulana jest idealnym pomysłem na prezent. Porcelana stołowa marki Zulana może być używana w kuchni mikrofalowej. Można ją myć mechanicznie w zmywarce. Dzięki specjalnej produkcji, m.in. wypałowi w 1200 st. Celsjusza, produkty Zulana nie wchodzą w reakcje z kwasami i zasadami, czyli produktami żywnościowymi.

 • Porcelanowa miseczka marki Zulana (śr.16 cm) od Zulana Eklektyczny

  Porcelanowa miseczka marki Zulana (śr.16 cm)

  Ozdobiona nowoczesnym, barwnym wzorem miseczka z kolekcji Dmuchawce. Kolorowy wzór na zewnątrz miseczki nie pozwala oderwać od niej wzroku, a w środku miseczki czeka jeszcze niespodzianka!

  Dmuchawce! Dzięki niej wszędzie tam, gdzie będziesz podawać swoje posiłki, zapanuje radość i pozytywna energia! Nowoczesne wzornictwo i mocna dawka koloru zdobią, wykonane z białej porcelany kubki, miseczki i talerze Zulany. Dmuchawce to mocna dawka energii na cały dzień! Nowoczesna porcelana marki Zulana jest idealnym pomysłem na prezent.

  Porcelana marki Zulana może być używana w kuchni mikrofalowej. Można ją myć mechanicznie w zmywarce. Dzięki specjalnej produkcji, m.in. wypałowi w 1200 st. Celsjusza, produkty Zulana nie wchodzą w reakcje z kwasami i zasadami, czyli produktami żywnościowymi.

 • Porcelanowy kubek marki Zulana (poj.0.35l) od Zulana Eklektyczny

  Porcelanowy kubek marki Zulana (poj.0.35l)

  Polska porcelana marki Zulana przedstawia biały, porcelanowy kubek z kolekcji "Dmuchawce".

  Ozdobiony kolorowymi „dmuchawcami” kubek idealnie współgra z wzorami i barwami talerzy oraz miseczką z kolekcji Dmuchawce. Duża pojemność kubka sprawia, że to idealne naczynie na gorącą herbatę, lemoniadę czy sok. Wzornictwo i mocna dawka koloru zdobią, wykonane z białej porcelany kubki, miseczki i talerze Zulany.

  Całą Kolekcję Dmuchawce tworzą przepiękne i oryginalne talerze porcelanowe, miseczka oraz kubek. Nowoczesna porcelana marki Zulana jest idealnym pomysłem na prezent. Porcelana marki Zulana może być używana w kuchni mikrofalowej. Można ją myć mechanicznie w zmywarce. Dzięki specjalnej produkcji, m.in. wypałowi w 1200 st. Celsjusza, produkty Zulana nie wchodzą w reakcje z kwasami i zasadami, czyli produktami żywnościowymi.

Admin-Area