Kubek Ceramiczny - "Tak Jestem z Ceramiki" | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3648:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Agaf Design
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Edit project Dodaj zdjęcie
Agaf Design
Agaf Design
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Kubek Ceramiczny – Tak Jestem z Ceramiki

Kubek ceramiczny Tak, Jestem z Ceramiki to produkt który łączy element zaskoczenia i funkcjonalność w prostej i pięknej formie. Pracę nad projektem zapoczątkowała fascynacja starym zużytym przedmiotem i chęć odrodzenia go w nowej odsłonie, pozwalając mu znowu zaistnieć pokazując wszystkie walory. Zastosowanie dobrej jakości materiału ceramicznego i staranne wykończenie uwspółcześnia formę i jej funkcjonalność nie gubiąc przy tym najważniejszych cech charakterystycznych formy. Dodana dekoracja jest ukłonem w stronę przedmiotów które opowiadają historię i łamią stereotypy ukazując ich piękno.

Cechy unikalne: Wyprofilowane krawędzie, cienko odlewane ścianki, poszkliwiona cała powierzchnia dna kubka, dekoracje malowane ręcznie – każdy jest inny.

Zalety: Odlewany i szkliwiony fabrycznie – powierzchnia kubka się nie ściera i nie pęka a ucho się nie nagrzewa. Funkcjonalny i łatwy w myciu zarówno ręcznym jak i i w zmywarce.

 • Kubek ceramiczny - "Tak jestem z ceramiki" od Agaf Design Nowoczesny

  Kubek ceramiczny – Tak jestem z ceramiki

  Odlewany i szkliwiony fabrycznie. Każdy kubek sprawdzany i malowany ręcznie

  Pojemność: ok. 330 ml

 • Kubek Ceramiczny - "Tak Jestem z Ceramiki" od Agaf Design Industrialny

  Kubek Ceramiczny – Tak Jestem z Ceramiki

  Edytorskie Katalogi Inspiracji z tym zdjęciem
  Katalogi Inspiracji: 1
  ["PL"] [Published] Kawa czy herbata? Nietypowe kubki i filiżanki – 5 przykładów

  Pojemność: ok. 330 m

  lWyprofilowane krawędzie, cienko odlewane ścianki, poszkliwiona cała powierzchnia dna kubka, dekoracje malowane ręcznie – każdy jest inny.

  Odlewany i szkliwiony fabrycznie – powierzchnia kubka się nie ściera i nie pęka a ucho się nie nagrzewa. Funkcjonalny i łatwy w myciu zarówno ręcznym jak i i w zmywarce.

Admin-Area