Metamorfoza kuchni - styl angielski., profesjonalista: Decolatorium | homify
Zmień zdjęcie profilowe
Zmień zdjęcie w tle
Decolatorium
Decolatorium

Decolatorium

edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Zmień zdjęcie w tle
Edit project Dodaj zdjęcie
Decolatorium
Decolatorium
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Metamorfoza kuchni – styl angielski.

Kuchnie w stylu angielskim to połączenie nowoczesności z tradycją. W tak zaaranżowanym wnętrzu nie może zabraknąć białych stylizowanych mebli, które dodadzą mu subtelności i zwiewności. Naturalne materiały i jasne barwy na ścianach sprawiają, że przestrzeń jest stylowa i elegancka.

W poniższej metamorfozie zakres prac budowlanych obejmował, skucie niektórych partii kafli i pomalowanie ścian. Dodatkowo w kuchni zostały wykorzystane meble, w których przemalowano fronty szafek oraz wymieniono gałki. Dzięki takiemu zabiegowi zabudowa kuchenna nabrała lekkości i szyku. Regał na wino został zrobiony z modelu Expedit Ikei, który był w kolorze brzozy. On również został przemalowany na biało oraz dorobiono poprzeczne półki, dzięki którym mamy łatwiejszy dostęp do butelek. Biały okrągły stół z krzesłami w pokrowcach nadaje kuchni nieco romantyzmu. Aranżacja okna jest uszyta z zasłony kupionej w Ikei. Zapraszam do obejrzenia mojej realizacji.

Admin-Area