Mieszkanie w Łodzi - 48m2, profesjonalista: Pink Pug Design Interior | homify
Pink Pug Design Interior
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Edit project Dodaj zdjęcie
Pink Pug Design Interior
Pink Pug Design Interior
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Mieszkanie w Łodzi – 48m2

Mieszkanie o powierzchni 48 m kw. mieści się w dwupiętrowym bloku z cegły z lat 50., położonym w zielonej okolicy. Są to pierwsze ’cztery kąty’ młodego małżeństwa, dla którego liczyła się przede wszystkim funkcjonalność i przestrzeń. Pierwotnie był tu inny rozkład pomieszczeń i funkcji. Wyburzono ceglane ścianki działowe i zaaranżowano wnętrza od początku. Mieszkanie składa się teraz z holu, pokoju dziennego z otwartym aneksem kuchennym, łazienki oraz sypialni.

Motywem przewodnim wnętrza została twórczość Gustawa Klimta, którego prace uwielbia Pani domu. Jest ona również autorką kopi obrazu Gustawa Klimta Danae, który wisi w pokoju dziennym i stał się dopełnieniem nadruku na frontach szafek kuchennych. Tłem dla barwnej twórczości malarza jest pozostała stylistyka wnętrza w kolorystyce szarości, bieli, beżu i brązów, wzbogacona o akcenty w kolorze żółtym. W części wypoczynkowej na uwagę zasługują, stoliki z surowego dębu oraz elementy dziergane takie jak dywan i poduszki które nadają całemu wnętrzu przytulności.

Admin-Area