Dom OJ, profesjonalista: PB/STUDIO | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
PB/STUDIO
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Edit project Dodaj zdjęcie
PB/STUDIO
PB/STUDIO
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Dom OJ

Projekt przebudowy i nadbudowy domu jednorodzinnego na budynek o dwóch lokalach mieszkalnych. Nadrzędnym zadaniem projektowym było stworzenie dwóch niezależnych, wygodnych i przestronnych mieszkań dla wielopokoleniowej rodziny zachowując jednocześnie trudne wymagania miejscowego planu. Głównym oczekiwaniem inwestorów był bliski kontakt dolnego mieszkania z ogrodem. Mieści się ono na dwóch najniższych poziomach i posiada bezpośrednie połączenie z przestrzenią zewnętrzną z obu kondygnacji. Drugie mieszkanie zlokalizowane głównie na ostatnich dwóch kondygnacjach to otwarte i doświetlone przestrzenie z dużymi przeszkleniami w części dziennej.

  • Dom OJ Nowoczesne domy od PB/STUDIO Nowoczesny

    Dom OJ

  • Dom OJ Nowoczesne domy od PB/STUDIO Nowoczesny

    Dom OJ

Admin-Area