Docent, profesjonalista: Deca | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Deca
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Edit project Dodaj zdjęcie
Deca
Deca
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Docent

Komplet designerskich foteli z przełomu lat '60 i '70, zakupiony na internetowej aukcji antyków, jest jedną z nowości w naszej ofercie. Stolarka została odświeżona- cała rama pozostała w oryginalnym ciemnobrązowym kolorze, jedynie w szczebelkach postanowiłyśmy osłonić naturalny, jasny kolor drewna. Oba fotele składają się z konstrukcji , na którą nakładane są dwie, niezależne poduszki. Postanowiłyśmy wykorzystać w tym przypadku tkaniny z oferty Designers Guild, z próbnika „Perreau”. Na oparciu i siedzisku użyłyśmy kraty „Sablouse”, która w ciekawy sposób łączy ze sobą kontrastujący błękit z pomarańczem. Na plecach i bodnie poduszek wykorzystałyśmy trójkolorowy koordynat „Varenne” – niebiesko-żółto-pomarańczowy. Fotele „docent” mają męski charakter, który nadaje wspomniana krata, podkreślana przez ciemny kolor stolarki. Świetny projekt konstrukcji i głębokie siedzisko tworzone przez sprężyste poduszki, zapewnia komfort użytkowania.

  • Docent od Deca Skandynawski

    Docent

    Fotel z przełomu lat '60 i '70, zakupiony na internetowej aukcji antyków, jest jedną z nowości w naszej ofercie. Stolarka została odświeżona- cała rama pozostała w oryginalnym ciemnobrązowym kolorze, jedynie w szczebelkach postanowiłyśmy osłonić naturalny, jasny kolor drewna. Oba fotele składają się z konstrukcji , na którą nakładane są dwie, niezależne poduszki. Postanowiłyśmy wykorzystać w tym przypadku tkaniny z oferty Designers Guild, z próbnika „Perreau”. Na oparciu i siedzisku użyłyśmy kraty „Sablouse”, która w ciekawy sposób łączy ze sobą kontrastujący błękit z pomarańczem. Na plecach i bodnie poduszek wykorzystałyśmy trójkolorowy koordynat „Varenne” - niebiesko-żółto-pomarańczowy. Fotel „Docent” ma męski charakter, który nadaje wspomniana krata, podkreślana przez ciemny kolor stolarki. Świetny projekt konstrukcji i głębokie siedzisko tworzone przez sprężyste poduszki, zapewnia komfort użytkowania.

Admin-Area