Fogg, profesjonalista: Deca | homify
Deca
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Edit project Dodaj zdjęcie
Deca
Deca
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Fogg

Mebel z lat '60 po gruntownej renowacji stolarskiej i tapicerskiej. Uroczy fotel Fogg łączy ze sobą piękną tkaninę Uppsala w kolorach- błękitnym, wrzosowym, zielonym, kobaltowym i grafitowym. Tego ekskluzywnego materiału brytyjskiej marki Designers Guild użyłyśmy na plecach, bodnie i bokach fotela. Natomiast siedzisko i oparcie wykonane jest z tkaniny Etna, która jest bardzo praktyczna w utrzymaniu i czyszczeniu. Ciekawym elementem są tu przeszycia na oparciu, które nadają całości lekkości.

 • Fogg od Deca Eklektyczny

  Fogg

  Edytorskie Katalogi Inspiracji z tym zdjęciem
  Katalogi Inspiracji: 3
  ["EG"] [Published] تصميمات مميزة من طراز الريترو على أحدث موضة
  ["DE"] [Published] Vintage Style: Nostalgische Einrichtungsideen
  ["SA"] [Published] لمسات من نمط الريترو في منزلك

  Mebel z lat '60 po gruntownej renowacji stolarskiej i tapicerskiej. Uroczy fotel "Fogg" łączy ze sobą piękną tkaninę Uppsala w kolorach- błękitnym, wrzosowym, zielonym, kobaltowym i grafitowym. Tego ekskluzywnego materiału brytyjskiej marki Designers Guild użyłyśmy na plecach, bodnie i bokach fotela. Natomiast siedzisko i oparcie wykonane jest z tkaniny Etna, która jest bardzo praktyczna w utrzymaniu i czyszczeniu. Ciekawym elementem są tu przeszycia na oparciu, które nadają całości lekkości.

Admin-Area