Bucha

506 288 708

Wieszaki do przedpokoju w kolorze czerwonym

Posiadamy szeroką gamę modeli wieszaków w kolorze czerwonym

wieszaki do przedpokoju w kolorze czerwonym

Bucha- design dla domu | DODATKI DLA TWOJEGO DOMU | wieszaki dekoracyjne, wieszaki ozdobne, wieszaki na klucze, wieszaki na ubrania, wieszak na kurtki, wieszak z napisem, nowoczesny wieszak, wieszaki na przedpokój, wieszak do przedpokoju, wieszaki do kuchni, wieszaki do łazienki, wieszaki z napisem, metalowe wieszaki, wieszaki z metalu, wieszaki ścienne, wieszaki na ścianę, designerskie wieszaki, design wieszaki, wieszak na okrycia wierzchnie, pomysł na przedpokój, czerwony, żółty, granatowy, biały, czarny, wieszak

 • Kropelki, pojedynczy wieszak na ubrania, ręczniki, klucze w kolorze czerwonym, Kropla, Łza

  Wieszak Kropelka marki Bucha

  – wielkość około 4,5×3 cm – wykonany ze stali grubości 2mm – solidny hak zaprojektowany tak by nie zakłócać odbioru formy Kropli – faza chowająca główkę wkrętu w lico powierzchni – polakierowany trwałą farbą proszkową – odporną na ścieranie – w zestawie wkręty i kołki do montażu ( główki wkrętów w kolorze wieszaka) Dobry design odnajdzie się w każdym domu. Kropelki to jeden z najbardziej rozchwytywanych motywów wystroju wnętrz. Wieszak nie tylko ozdobi, ale i przechowa okrycia wierzchnie, klucze, ręczniki itp. Dodatkowo polecamy zestaw wieszaków Chmurki, który tworzy razem z wieszakami Kropelki idealną kompozycję ( wizualizacja na ostatnim zdjęciu) Warto podkreślić, że proste grafiki jako wystrój wnętrz jest bardzo pożądana. To absolutny „must have” jeżeli chcesz mieć modne wnętrze.

 • Tulipan wieszak na ubrania, ręczniki, klucze, Tulipany czerwony

  Wieszak Tulipan marki Bucha

  – wielkość około 8 x 2,5 cm – wykonany ze stali grubości 2mm – solidny hak zaprojektowany tak by nie zakłócać odbioru formy Tulipana – faza chowająca główkę wkrętu w lico powierzchni – polakierowany trwałą farbą proszkową – odporną na ścieranie – w zestawie wkręty i kołki do montażu ( główki wkrętów w kolorze wieszaka) Dobry design odnajdzie się w każdym domu. Tulipanki mogą służyć jako funkcjonalna ozdoba kuchni, łazienki, czy przedpokoju. Tulipanek jest drobny, ale równocześnie bardzo solidny i dobrze sprawdzi się jako wieszak na okrycia wierzchnie, ręczniki czy klucze.  Warto podkreślić, że proste grafiki jako wystrój wnętrz jest bardzo pożądana. To absolutny „must have” jeżeli chcesz mieć modne wnętrze.

 • Kleks pojedynczy wieszak na ubrania, klucze, ręczniki czerwony

  Wieszak Kleks marki Bucha

  – kolor: czarny, biały, czerwony, granatowy, żółty- wszystkie satynowane (połyskujące)  – wielkość około 9×7 cm – wykonany ze stali grubości 2mm – solidny hak zaprojektowany tak by nie zakłócać odbioru formy kleksa – faza chowająca główkę wkrętu w lico powierzchni – polakierowany trwałą farbą proszkową – odporną na ścieranie – w zestawie wkręty i kołki do montażu ( główki wkrętów w kolorze wieszaka) Dobry design odnajdzie się w każdym domu. Nasz wieszak jest naładowany energią ;) przechowa okrycia wierzchnie, klucze, ręczniki itp. Warto podkreślić, że proste grafiki jako wystrój wnętrz jest bardzo pożądana. To absolutny „must have” jeżeli chcesz mieć modne wnętrze.

 • Klucze! wieszak na klucze w kolorze czerwonym

  Wieszak Klucze! marki Bucha

  – kolor: czarny, biały, czerwony, granatowy, żółty- wszystkie satynowane ( połyskujące) – wielkość około 20×5,5 cm – wykonany ze stali grubości 2mm – 5 haków na klucze – haki zaprojektowane tak by nie zakłócać odbioru napisu – faza chowająca główkę wkrętu w lico powierzchni – polakierowany trwałą farbą proszkową – odporną na ścieranie – w zestawie wkręty i kołki do montażu ( główki wkrętów w kolorze wieszaka) Dobry design odnajdzie się w każdym domu. Nasz wieszak raz na zawsze uporządkuje wasze klucze. Warto podkreślić, że dziś typografia oraz proste grafiki jako wystrój wnętrz jest bardzo pożądana. To absolutny „must have” jeżeli chcesz mieć modne wnętrze.

 • Wieszak Zygzak nowoczesny do przedpokoju, kuchni, łazienki czerwony

  Wieszak Zygzak marki Bucha

  – kolor: czarny, biały, czerwony, granatowy, żółty- wszystkie satynowane ( połyskujące) – wielkość około 60×10 cm – wykonany ze stali grubości 2mm – 6 solidnych haków – haki zaprojektowane tak by nie zakłócać odbioru kształtu – faza chowająca główkę wkrętu w lico powierzchni

  – polakierowany trwałą farbą proszkową - odporną na ścieranie – w zestawie wkręty i kołki do montażu ( główki wkrętów w kolorze wieszaka) Wieszak Zygzak marki Bucha to nowoczesne i modne rozwiązanie na Wasz przedpokój. Wieszaki Zygzak zostały zaprojektowane tak by można było dowolnie ustawiać ich kompozycję w pionie i w poziomie. Idealnie będą wyglądać dwa takie same jeden pod drugim, jak i jeden przy drugim- boki zaprojektowane by po złożeniu tworzyć jeden wzór. Zygzak to jeden z najmodniejszych motywów wnętrzarskich. Przyobleczony w formę wieszaka stanowi funkcjonalny i zdobniczy dodatek do Waszego wnętrza. Wieszak idealnie odnajdzie się we wnętrzu urządzonym w stylu skandynawskim i nowoczesnym. Warto podkreślić, że dziś typografia oraz proste grafiki jako wystrój wnętrz jest bardzo pożądana. To absolutny „must have” jeżeli chcesz mieć modne wnętrze.

 • Wieszak z napisem Rozbieraj się! do przedpokoju w kolorze czerwonym

  Wieszak Rozbieraj się! marki Bucha

  – kolor: czarny, biały, czerwony, żółty, granatowy- wszystkie satynowane (połyskujące) – wielkość około 52×11 cm – wykonany ze stali grubości 2mm – 6 solidnych haków – haki zaprojektowane tak by nie zakłócać odbioru napisu – faza chowająca główkę wkrętu w lico powierzchni – polakierowany trwałą farbą proszkową – odporną na ścieranie – w zestawie wkręty i kołki do montażu ( główki wkrętów w kolorze wieszaka) Wieszak Rozbieraj się! marki Bucha żartobliwie powita Waszych gości na przedpokoju i równocześnie da im znać, że tu należy zostawić płaszcz. Wieszając wieszak w łazience lub sypialni słowa „Rozbieraj się!” nabierają większej mocy! Typografia wieszaka czyni go jednym z najmodniejszych dodatków do wnętrz! Rozbuduj kompozycję wieszając obok wieszaki z tej samej serii To znowu ty?! lub Idź na całość!. Dodatkowo jeżeli chcesz zadbać o miejsce na klucze mamy wieszak klucze!również w tym samym stylu. ( zobacz wszystkie na ostatnim zdjęciu)

 • Witamy serdecznie, czerwony wieszak na ubrania do przedpokoju w kolorze czerwonym

  Wieszak Witamy serdecznie marki Bucha

  – kolor: czarny, biały, czerwony, granatowy, żółty- wszystkie satynowane ( połyskujące) – wielkość około 60×23 cm – wykonany ze stali grubości 2mm – 7 solidnych haków – haki zaprojektowane tak by nie zakłócać odbioru napisu – faza chowająca główkę wkrętu w lico powierzchni – polakierowany trwałą farbą proszkową – odporną na ścieranie – w zestawie wkręty i kołki do montażu ( główki wkrętów w kolorze wieszaka) Wieszak Witamy serdecznie marki Bucha miło powita Waszych gości i uczyni przedpokój jeszcze bardziej przyjaznym miejscem. Wysoki układ liter wypełni i urozmaici przestrzeń ściany. Haki znajdują się na samym dole, dzięki czemu napis pozostaje czytelny nawet, kiedy wieszak jest zapełniony. Warto podkreślić, że dziś typografia oraz proste grafiki jako wystrój wnętrz jest bardzo pożądana. To absolutny „must have” jeżeli chcesz mieć modne wnętrze.

 • Wszędzie dobrze- wieszak z napisem do przedpokoju czerwony

  Wieszak Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej marki Bucha

  – kolor: czarny, biały, czerwony, granatowy, żółty- wszystkie satynowane ( połyskujące) – wielkość około 80×17 cm – wykonany ze stali grubości 2mm – 8 solidnych haków – haki zaprojektowane tak by nie zakłócać odbioru napisu – faza chowająca główkę wkrętu w lico powierzchni – polakierowany trwałą farbą proszkową – odporną na ścieranie – w zestawie wkręty i kołki do montażu ( główki wkrętów w kolorze wieszaka) Stwórz idealną kompozycję z wieszakiem na „KLUCZE!” Dobry design odnajdzie się w każdym domu. Nasz wieszak powita was miłym powiedzeniem, oraz przechowa wasze okrycia wierzchnie. Warto podkreślić, że dziś typografia oraz proste grafiki jako wystrój wnętrz jest bardzo pożądana. To absolutny „must have” jeżeli chcesz mieć modne wnętrze.

 • Witamy serdecznie, nowoczesny wieszak do przedpokoju czerwony

  Wieszak Witamy serdecznie wstęga marki Bucha

  – kolor: czarny, biały, czerwony, granatowy, żółty- wszystkie satynowane ( połyskujące) – wielkość około 60×19 cm – wykonany ze stali grubości 2mm – 6 solidnych haków – haki zaprojektowane tak by nie zakłócać odbioru napisu oraz formy wieszaka – faza chowająca główkę wkrętu w lico powierzchni – polakierowany trwałą farbą proszkową – odporną na ścieranie – w zestawie wkręty i kołki do montażu ( główki wkrętów w kolorze wieszaka) Witamy serdecznie wstęga marki Bucha. Forma wieszaka inspirowana trendami literniczymi i zdobniczymi, które ostatnio tak często możemy zaobserwować na różnych plakatach.Warto podkreślić, że dziś typografia oraz proste grafiki jako wystrój wnętrz jest bardzo pożądana. To absolutny „must have” jeżeli chcesz mieć modne wnętrze.

 • Rozbieraj się z pantalonami- nowoczesny czerwony wieszak na ubrania do przedpokoju

  Wieszak Rozbieraj się z pantalonmi marki Bucha

  – kolor: czarny, biały, czerwony, granatowy, żółty- wszystkie satynowane ( połyskujące) – wielkość około 70×20 cm – wykonany ze stali grubości 2mm – 8 solidnych haków – haki zaprojektowane tak by nie zakłócać odbioru napisu – faza chowająca główkę wkrętu w lico powierzchni – polakierowany trwałą farbą proszkową – odporną na ścieranie – w zestawie wkręty i kołki do montażu ( główki wkrętów w kolorze wieszaka) Wieszak Rozbieraj się marki Bucha to idealny wybór, jeżeli chcecie wywołać uśmiechy na twarzach Waszych gości. Powiewające pantalony na literce „b” dodają wieszakowi pikanterii i wyjątkowości. Niesztampowy dodatek sprawi, że Wasze wnętrze bardziej niepowtarzalne i osobliwe. Wysoka jakość wykonania i graficzność formy czyni wieszak bardzo stylowym. Wieszak Rozbieraj się posiada solidne haki, które utrzymają najcięższe płaszcze zimowe. Warto podkreślić, że dziś typografia oraz proste grafiki jako wystrój wnętrz jest bardzo pożądana. To absolutny „must have” jeżeli chcesz mieć modne wnętrze.

Admin-Area