PROJEKT DOMU Ralf G1 – nowoczesny i energooszczędny dom do 100 m², profesjonalista: Pracownia Projektowa ARCHIPELAG | homify
Zmień zdjęcie profilowe
Zmień zdjęcie w tle
Pracownia Projektowa ARCHIPELAG
Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

Pracownia Projektowa ARCHIP…

edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Zmień zdjęcie w tle
Edit project Dodaj zdjęcie
Pracownia Projektowa ARCHIPELAG
Pracownia Projektowa ARCHIP...
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKT DOMU Ralf G1 – nowoczesny i energooszczędny dom do 100 m²

Ralf G1 to dom, który łączy współczesny szyk z funkcjonalnością – prosty i oszczędny, a jednocześnie atrakcyjny i maksymalnie komfortowy w codziennym użytkowaniu. Wnętrze projektu to 88,27 m2 przytulnej wygody. Optymalnie rozplanowany układ funkcjonalny maksymalnie wykorzystuje powierzchnię użytkową, zapewniając domownikom codzienny komfort życia. Atutem projektu jest przestronna strefa dzienna z dużymi przeszkleniami i pięknym widokiem na ogród. W ciepłe, letnie miesiące jej harmonijnym przedłużeniem staje się zaciszny taras – idealne miejsce na rodzinne grillowanie lub relaks z dobrą książką. Dom Ralf G1 to doskonała propozycja dla inwestorów, którzy szukają komfortowego domu do 100 m2 i chcieliby skorzystać z rządowego programu dopłat “Mieszkanie dla Młodych” –projekt kwalifikuje się do dofinansowania i świetnie odnajdzie się w każdym krajobrazie, wnosząc do niego powiew nowoczesnej świeżości.

Admin-Area