PROJEKT DOMU EX 13 - nowoczesna stodoła w najlepszym wydaniu! , profesjonalista: Pracownia Projektowa ARCHIPELAG | homify
Zmień zdjęcie profilowe
Zmień zdjęcie w tle
Pracownia Projektowa ARCHIPELAG
Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

Pracownia Projektowa ARCHIP…

edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Zmień zdjęcie w tle
Edit project Dodaj zdjęcie
Pracownia Projektowa ARCHIPELAG
Pracownia Projektowa ARCHIP...
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKT DOMU EX 13 – nowoczesna stodoła w najlepszym wydaniu!

Projekt domu EX 13 z jednej strony nawiązuje do archetypu domu jednorodzinnego, a z drugiej prezentuje minimalizm środków wyrazu charakterystyczny dla współczesnej architektury. Dom imponuje swoją optymalnie rozplanowaną funkcją i słonecznym charakterem wnętrza.Dom EX 13 został zaprojektowany w trosce o ergonomię i codzienny komfort użytkowy. Na parterze, od strony południowej, zaplanowano pomieszczenia wyeksponowane na światło dzienne – salon, kuchnię i jadalnię. W północnej części zlokalizowano przestrzeń techniczną. Nie zabrakło również miejsca na praktyczną garderobę. Na poddaszu znajduje się komfortowy, zaciszny azyl nocny z trzema wygodnymi sypialniami oraz dużą łazienką. W domu zaprojektowanym w duchu aktualnych trendów, dumnie prezentują się duże okna, które dodają bryle lekkości oraz maksymalnie doświetlają wnętrze. Wielkoformatowe przeszklenia zaplanowane od strony ogrodowej sprawiają, że bryła doskonale chłonie światło, a promienie słoneczne oplatają swym przytulnym blaskiem niemal każdy zakamarek domu. Takie rozwiązanie zaciera granicę między wnętrzem a ogrodem oraz optycznie powiększa przestrzeń. Oprócz walorów estetycznych, duże przeszklenia wykorzystują naturalną energię słoneczną i przy zastosowaniu odpowiednich rozwiązań technicznych, w efektywny sposób wspomagają ogrzewanie budynku. Dom zaprojektowano jako energooszczędny, wyposażony w wentylację mechaniczną z rekuperacją. W projekcie przewidziano również pompę ciepła oraz system solarny.

Admin-Area