Folie okienne - przeciwsłoneczne, antywłamaniowe, dekoracyjne, matowe | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3654:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
T&J folie okienne – reklama
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Edit project Dodaj zdjęcie
T&J folie okienne – reklama
T&J folie okienne - reklama
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Folie okienne – przeciwsłoneczne, antywłamaniowe, dekoracyjne, matowe

Folie przeciwsłoneczne – wewnętrzne oraz zewnętrzne stosowane głównie w celu ochrony przeciwsłonecznej.

Folie termoizolacyjne (energooszczędne) – stosowane w celu poprawy oporu cieplnego szyby. Zapobiegają skutecznie ucieczce ciepła z naszego mieszkania podczas zimy.

Folie matowe – jednobarwne, rozpraszające światło, zapewniające dyskrecje. Występują w różnych odcieniach, biały, szary, brązowy, srebrny.

Folie Lustro Weneckie – stosowane wszędzie tam, gdzie potrzebna jest widoczność tylko w jedną stronę.

Folie dekoracyjne – do ciekawej aranżacji szyb przy jednoczesnym zachowaniu dyskrecji. Posiadamy szeroką paletę wzorów od ornamentów poprzez wzory roślinne i figury geometryczne, na wzorach trójwymiarowych kończąc.

Folie bezpieczne - zabezpieczające szybę przez rozpryśnięciem podczas ewentualnego zbicia lub stłuczenia. Stosowane np. w zakładach przemysłu spożywczego posiadających certyfikat HACCP.

Folie antywłamaniowe – zabezpieczające nasze pomieszczenia przed niepożądanym intruzem. Posiadamy folie o klasie bezpieczeństwa O1 oraz P1 i P2.

Folie anty UV - zabezpieczające rzeczy przed płowieniem lub blaknięciem spowodowanym niszczącym działaniem ultrafioletowych promieni słonecznych.

Całkowity koszt
0 zł
 • folie antywłamaniowe od T&J folie okienne - reklama

  folie antywłamaniowe

  FOLIA ANTYWŁAMANIOWA Safety o klasie ochrony P1 i P2

  Parametry folii:

  – Przepuszczalność światła wynosi 83 % – Redukcja promieniowania słonecznego 20 % – grubość 0,35mm – odporna na przebicie szyby spadającej 4-kilogramowej kuli z wysokości od 1,5 do 3 metrów. Na szybie znajduje się folia antywłamaniowa Safety 12 MIL o klasie ochrony P2.

  Widzimy jak zachowuje się folia pod wpływem wbicia ostrego narzędzia. Szyba pęka, ale zostaje na swoim miejscu. Nie rozsypuje się, co utrudnia wtargniecie osób niepożądanych do pomieszczenia.

 • Folie dekoracyjne - witrażowe od T&J folie okienne - reklama

  Folie dekoracyjne – witrażowe

  Folie okienne matowe dekoracyjne to
  folie przeznaczone głównie do montażu wewnętrznego. Stosujemy folie okienne matowe wszędzie tam, gdzie chcemy ograniczyć w większym bądź mniejszym stopniu wgląd do pomieszczenia

 • Folie przeciwsłoneczne - Silver 20 od T&J folie okienne - reklama

  Folie przeciwsłoneczne – Silver 20

  Folia
  Silver 20 marki Lite Solar jest to folia okienną zewnętrzna dającą efekt lustra. Folia ta jest odporna na działanie czynników atmosferycznych i może być zakładana również na szyby termiczne i niskoemisyjne.

  Montaż folii na zewnątrz szyby jest korzystny ze względu na wykorzystanie zjawiska odbicia promieni słonecznych od powierzchni folii. Dodatkowe zmniejszenie ilości przechodzącego promieniowania przekłada się na dalsze obniżenie temperatury we wnętrzu pomieszczenia.

  Folia okienna przeciwsłoneczna Silver 20 posiadając rewelacyjne właściwości zatrzymywania ciepła najlepiej chroni nasze pomieszczenia przed przegrzaniem, zapewniając wysoki komfort w ich wnętrzu.

 • Folie matowe - White Matt od T&J folie okienne - reklama

  Folie matowe – White Matt

  Folia okienna White Matte marki Lite Solar to folia matowa - efekt mlecznego szkła, montowana na szyby od wewnętrznej strony.

  Folia ma warstwę ochronną odporną na zarysowania.

  Najważniejszym zadaniem folii jest przesłonięcie widoku do wnętrza pomieszczenia, przy jak najniższym ograniczeniu ilości wpadającego światła. W całej rodzinie kolorowych folii matowych folia ta wywiązuje się z tego zadania znakomicie. Folia matowa stosowana jest nie tylko do zapewniania dyskrecji w pomieszczeniach, dobrze sprawdza się również naklejona na drzwi kabin natryskowych, oszklonych drzwi wejściowych czy szybach mebli.

  Folia White Matte pełni również rolę dekoracyjną, pięknie prezentując się na powierzchniach, na których została umieszczona. Folia jest prosta i szybka w montażu, dzięki czemu łatwy sposób możesz zmienić wygląd pomieszczeń w których przebywasz.

 • Folia matowa - Silver Matte od T&J folie okienne - reklama

  Folia matowa – Silver Matte

  Folia okienna matowa rozpraszająca światło widzialne, przesłaniająca widok do wewnątrz pomieszczenia w kolorze srebrnym (lustro) od strony zewnętrznej i matowy metal od strony pomieszczenia (biały nikiel).

  Folia
  bardzo dobrze zasłania widok do wnętrza pomieszczenia, przy sporym ograniczeniu ilości wpadającego światła. Folia ta powoduje największe przyciemnienie przesłanianego pomieszczenia.

  Folię można naklejać na inne powierzchnie, które chcemy przesłonić, takie jak kabiny natryskowe, oszklone drzwi wejściowe czy szyby meblowe. Nie bez znaczenia jest też funkcja dekoracyjna: folia Silver Matte nadaje powierzchniom na których została umieszczona bardzo ładny wygląd.

  Folia przeznaczona jest do montażu na oknach starego typu (szyby pojedyńcze) lub z pomieszczenia do pomieszczenia.

 • Folie przeciwsłoneczne - Silver Blue od T&J folie okienne - reklama

  Folie przeciwsłoneczne – Silver Blue

  Folia okienna kolorowa o niebanalnym wyglądzie o dobrych właściwościach redukcji światła.
  Folia przeciwsłoneczna Blue Silver marki Lite Solar to folia zewnętrzna lustrzana niebieska na zewnątrz szyby i srebrna od wewnątrz pomieszczenia. Folia jest odporna na warunki atmosferyczne, może być stosowana na rożne rodzaje szyb, również na szyby termiczne, niskoemisyjne.

  Folia okienna przeciwsłoneczna Blue Silver ma niski współczynnik przepuszczalności światła, dzięki czemu dobrze zabezpiecza pomieszczenie przed wglądem do wewnątrz. Jednocześnie, ze wszystkich kolorowych folii zewnętrznych najmniej przyciemnia pomieszczenia.

 • Folia przeciwsłoneczna typu Silver - realizacja Katowice od T&J folie okienne - reklama

  Folia przeciwsłoneczna typu Silver – realizacja Katowice

 • Folia antywłamaniowa od T&J folie okienne - reklama

  Folia antywłamaniowa

 • Folie okienne od T&J folie okienne - reklama

  Folie okienne

 • Folia przeciwsłoneczna Silver20 od T&J folie okienne - reklama

  Folia przeciwsłoneczna Silver20

 • Folia przeciwsłoneczna typu Silver - reaizacja Mysłowice od T&J folie okienne - reklama

  Folia przeciwsłoneczna typu Silver – reaizacja Mysłowice

 • Folie okienne - przeciwsłoneczne, antywłamaniowe, dekoracyjne, matowe od T&J folie okienne - reklama

  Folie okienne – przeciwsłoneczne, antywłamaniowe, dekoracyjne, matowe

 • Folia przeciwsłoneczna typu Silver - realizacja Sosnowiec od T&J folie okienne - reklama

  Folia przeciwsłoneczna typu Silver – realizacja Sosnowiec

Admin-Area