Loftowe akcenty w klasycznym wnętrzu, profesjonalista: ArchonHome.pl | homify
ArchonHome.pl
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Edit project Dodaj zdjęcie
ArchonHome.pl
ArchonHome.pl
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Loftowe akcenty w klasycznym wnętrzu

Nieraz już pisaliśmy o mieszaniu stylów we wnętrzach, jednak temat jest
na tyle ciekawy i pojemny, że chcemy po raz kolejny uzmysłowić Wam, jak w łatwy i niebanalny sposób zindywidualizować wnętrze za pomocą bardzo modnych i popularnych mebli. Cóż, każdy wie, że najprościej umeblować pokój dziecięcy, salon, czy sypialnię korzystając z gotowych wzorców popularnej szwedzkiej marki. Czy jednak tak urządzone pomieszczenie będzie odzwierciedlało nasz charakter, styl i energię? Chyba wszyscy zgodnie możemy zaprzeczyć. Nie twierdzimy oczywiście, że każdy mebel z sieciówki jest do zanegowania, i nie można go wykorzystać. Wystarczy połączyć modne, ale przez to bardzo powtarzalne krzesło, lampę, stolik z bardziej wyszukaną sofą, dywanem, zindywidualizowaną, ciekawą tapetą, czy nawet wyjątkowym, ozdobnym grzejnikiem i wnętrze od razu nabiera smaku i ma to coś. Tego charakteru nadają też niebanalne dodatki, fajnie zaaranżowana galeria zdjęć własnego autorstwa, czy połączenie kilku modeli krzeseł przy stole jadalnym. Należy oczywiście pamiętać, aby w tym łączeniu różnych epok, stylów i kontrastów zachować umiar, gdyż jak mówi stare słowiańskie przysłowie : less is more!

 • Loftowe akcenty w klasycznym wnętrzu od ArchonHome.pl Klasyczny

  Loftowe akcenty w klasycznym wnętrzu

  Nieraz już pisaliśmy o mieszaniu stylów we wnętrzach, jednak temat jest
  na tyle ciekawy i "pojemny", że chcemy po raz kolejny uzmysłowić Wam, jak w łatwy i niebanalny sposób zindywidualizować wnętrze za pomocą bardzo modnych i popularnych mebli. Cóż, każdy wie, że najprościej umeblować pokój dziecięcy, salon, czy sypialnię korzystając z gotowych wzorców popularnej szwedzkiej marki. Czy jednak tak urządzone pomieszczenie będzie odzwierciedlało nasz charakter, styl i energię? Chyba wszyscy zgodnie możemy zaprzeczyć. Nie twierdzimy oczywiście, że każdy mebel z sieciówki jest do zanegowania, i nie można go wykorzystać. Wystarczy połączyć modne, ale przez to bardzo powtarzalne krzesło, lampę, stolik z bardziej wyszukaną sofą, dywanem, zindywidualizowaną, ciekawą tapetą, czy nawet wyjątkowym, ozdobnym grzejnikiem i wnętrze od razu nabiera smaku i ma to "coś". Tego charakteru nadają też niebanalne dodatki, fajnie zaaranżowana galeria zdjęć własnego autorstwa, czy połączenie kilku modeli krzeseł przy stole jadalnym. Należy oczywiście pamiętać, aby w tym łączeniu różnych epok, stylów i kontrastów zachować umiar, gdyż jak mówi stare słowiańskie przysłowie : "less is more!"

 • Stołek barowy Deli od ArchonHome.pl Nowoczesny

  Stołek barowy Deli

  Hoker Deli o idealnie wyprofilowanym siedzisku wykonanym z wysokiej jakości polipropylenu zapewni komfort i wygodę podczas siedzenia, a do wnętrza wprowadzi nutę nowoczesności. Siedzisko oparte zostało na chromowanej podstawie, która nadaje hokerowi dodatkowej elegancji. Idealnie współgra z kuchennymi wyspami oraz stolikami barowymi.

 • Stolik Malmo duży olejowany czarny od ArchonHome.pl Industrialny

  Stolik Malmo duży olejowany czarny

  Średni stolik industrialny z serii MALMO. To uniwersalny mebel, pasujący zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i loftowych. Blat stolika wykonany jest z olejowanego drewna dębowego o grubości 2 cm. Podstawa ze stali malowanej na czarno. Wymiary stolika: wysokość: 40 cm; długość: 100 cm; szerokość: 60 cm. Istnieje możliwość wykonania tego stolika w dowolnym rozmiarze oraz podstawy w kolorze białym.

 • Kominek MBZ prawy bez szprosa 13 kW od ArchonHome.pl Nowoczesny

  Kominek MBZ prawy bez szprosa 13 kW

  Nowoczesny, o podwyższonej sprawności cieplnej, polecany także do domów z systemem rekuperacji. Świetna jakość w rozsądnej cenie. Indywidualna pomoc w doborze wkładu, możliwość zakupu osprzętu. Zapraszamy: tel. 12-399-42-42

 • Stołek barowy Deli od ArchonHome.pl Nowoczesny

  Stołek barowy Deli

  Dostępny w kilku kolorach.

Admin-Area