Homi Moscow Expo | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3654:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
More Than Design
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Edit project Dodaj zdjęcie
More Than Design
More Than Design
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Homi Moscow Expo

HOMI MOSCOW to druga edycja

międzynarodowych targów design-u, które odbyły się 14 -17 października 2015 r. w połączeniu z iSaloni WorldWide Moscow oraz Design Week.

iSaloni WorldWide Moscow - to coroczne wydarzenie w świecie projektowania wnętrz, na którym po raz jedenasty zostały zaprezentowane najlepsze przykłady współczesnej sztuki meblarskiej oraz nowe trendy.

W komfortowym kompleksie Crocus Expo zostały przedstawione produkty wyposażenia i wystroju wnętrz.

W tym roku można było zobaczyć 335 ekspozycji, z czego 280 z Włoch, a pozostałych 55 z Australii, USA, Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Holandii, Portugalii, Hiszpanii i Czech.

iSaloni WorldWide oraz HOMI Moscow to kontynuacja światowych i najsłynniejszych targów designu odbywających się w Mediolanie.

To jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie life- stylowym oraz nowy kierunek rozwoju kultury włoskiego design-u w dekoracji i wystroju wnętrz na rynku rosyjskim.

Uczestnicy tegorocznych targów przedstawili szeroki asortyment przedmiotów oraz dodatków dla domu, oryginalne kolekcje, aktualne trendy i nowe kierunki w projektowaniu wnętrz. Każdy mógł odnaleźć dla siebie interesujące produkty i rozwiązania, porównać oferty wiodących firm z branży wyposażenia i dekoracji wnętrz, nawiązać kontakty biznesowe oraz uczestniczyć w prezentacjach prowadzonych przez znanych projektantów.

Wśród wystawców można było zobaczyć miedzy innymi: Alessi, CREATIVE,CO-OP HOME, DUALEST, Dr. Vranjes, Finedesign, Harem, Mezzaluna, Orla Keily, Roomers, Tognan, Eichholtz, Artemide, Calligaris, Kartell, Parada.

 • Homi Moscow Expo od More Than Design Nowoczesny

  Homi Moscow Expo

 • Homi Moscow Expo od More Than Design Nowoczesny

  Homi Moscow Expo

 • Homi Moscow Expo od More Than Design Nowoczesny

  Homi Moscow Expo

 • Homi Moscow Expo od More Than Design Nowoczesny

  Homi Moscow Expo

Admin-Area