Meble w stylu skandynawskim BLANCO & PAULA, profesjonalista: onemarket.pl | homify
Zmień zdjęcie profilowe
Zmień zdjęcie w tle
onemarket.pl
onemarket.pl

onemarket.pl

edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Zmień zdjęcie w tle
Edit project Dodaj zdjęcie
onemarket.pl
onemarket.pl
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Meble w stylu skandynawskim BLANCO & PAULA

Z niewielkimi pomieszczeniami jest tak, że urządzając je, nie na każdy mebel możemy sobie pozwolić. Bo na przykład szafa jest za duża, regał zbyt ciemny, a na zachwycające pufy nie wystarczy już miejsca… Dlatego producenci sprytnie opracowują rozwiązania idealne i dla tych, którzy nie posiadają co najmniej trzydziestometrowego salonu. Zestaw mebli Blanco oraz sofa Paula są z pewnością kandydatami do oryginalnego wystroju mniejszych wnętrz. Meble te są smukłe, o prostej formie, ich głównym akcentem są cztery dębowe nogi i białe korpusy, co sprawia, że wyglądają stylowo, elegancko i poważnie. Aby jednak z tą powagą nie przesadzić, polecamy ocieplić, oswoić, udomowić tę biel, przełamując ją ustawieniem wygodnej sofy w przyjemnym kolorze fioletu, czy może śliwki – trudno określić, gdyż kolor jest tak wyjątkowy, że oko nie jest pewne, co widzi naprawdę. A może przekonasz się, jaki odcień przybiera sofa w Twoim wnętrzu?!

Meble z duetu Blanco&Paula to ukłon w stronę minimalizmu, lecz w wersji swobodniejszej i urozmaiconej; tworzą ciekawe zestawienie, które z pewnością oczaruje wszelkich gości odwiedzających tak wyposażony salon.

  • Meble w stylu skandynawskim BLANCO & PAULA od onemarket.pl Skandynawski

    Meble w stylu skandynawskim BLANCO & PAULA

Admin-Area