Zestaw Colorful Forest, profesjonalista: POPEE Popielewska Style | homify
Zmień zdjęcie profilowe
Zmień zdjęcie w tle
POPEE Popielewska Style
POPEE Popielewska Style

POPEE Popielewska Style

edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Zmień zdjęcie w tle
Edit project Dodaj zdjęcie
POPEE Popielewska Style
POPEE Popielewska Style
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Zestaw Colorful Forest

Śliczny zestaw wykonany z wysokiej jakości materiałów wspaniałego wzornictwa światowych projektantów. Świetnie sprawdzi się w domu, jako piękny element dekoracyjny pokoju Waszej pociechy, poduszka znajdująca się w zestawie idealnie odegra swoją rolę, jako miły jasiek, który utuli Wasze maleństwo do snu, puf – jest świetnym kompanem do zabawy, przydatny przy stawianiu pierwszych kroczków, pomocny również przy nauce siadania do podparcia plecków oraz lampka, która pięknie rozświetli pokoik i nada mu olśniewający efekt przy takiej kompozycji. Dzięki temu każdy pozazdrości pokoiku urządzonego w tak stylowy i nietuzinkowy sposób cały komplet zachwyci także, jako unikatowy prezent.

Marka Popielewska Style zapewnia Państwu produkt wysokiej jakość, szyty ręcznie z najwyższą starannością i dbałością o najmniejsze detale. Poduszka – wykonana z 100%-owej wysoko jakościowej bawełny, wypełniona antyalergicznym puchem silikonowym, dzięki czemu jest miękka, ładnie się układa, a po wypraniu nie zmienia swojego kształtu. Pufa – wsad wykonany z 100%-owej wysoko jakościowej bawełny, wypełniony gąbką oraz granulatem styropianowy, dzięki czemu puf jest miękki, lekki, ładnie się układa i mają państwo gwarancję, że dzięki gąbce granulat po dłuższym czasie użytkowania nie osiądzie i nie straci na wartości. Pokrowiec wykonany jest z 100%-owej wysoko jakościowej bawełny, a siedzisko wypełnione włókniną poliestrową, dzięki czemu wypełnienie pufy nie jest odczuwalne i mają Państwo zapewniony wysoki komfort siedzenia. Pokrowiec pufy posiada suwak, więc jest bardzo łatwy do utrzymania w czystości. Lampka – podstawa wykonana jest z drewna, malowana ekologiczną farbą. Abażur wykonany z 100%-owej wysoko jakościowej bawełny. Tkaniny oraz wypełnienie, które używamy do produkcji naszych zestawów posiadają Certyfikaty OEKO-TEX Standard 100. Zestawy umieszczone na stronie to tylko przykładowe kompozycje, istnieje możliwość skompletowania zestawów z dowolnych produktów dostępnych w sklepie. W przypadku braku produktów na magazynie, istnieje możliwość zamówienia indywidualnego, czas realizacji ok. 5 dni roboczych. Wzór objęty ochroną prawno-autorską.

Całkowity koszt
369 zł
 • Zestaw Colorful Forest: styl , w kategorii zaprojektowany przez POPEE Popielewska Style,Nowoczesny Bawełna Czerwony

  Zestaw Colorful Forest

  Edytorskie Katalogi Inspiracji z tym zdjęciem
  Katalogi Inspiracji: 1
  ["PT"] [Published] Dicas de decoração para o quarto do seu bebé

  Śliczny zestaw wykonany z wysokiej jakości materiałów wspaniałego wzornictwa światowych projektantów. Świetnie sprawdzi się w domu, jako piękny element dekoracyjny pokoju Waszej pociechy, poduszka znajdująca się w zestawie idealnie odegra swoją rolę, jako miły jasiek, który utuli Wasze maleństwo do snu, puf - jest świetnym kompanem do zabawy, przydatny przy stawianiu pierwszych kroczków, pomocny również przy nauce siadania do podparcia plecków oraz lampka, która pięknie rozświetli pokoik i nada mu olśniewający efekt przy takiej kompozycji. Dzięki temu każdy pozazdrości pokoiku urządzonego w tak stylowy i nietuzinkowy sposób cały komplet zachwyci także, jako unikatowy prezent.

  Marka Popielewska Style zapewnia Państwu produkt wysokiej jakość, szyty ręcznie z najwyższą starannością i dbałością o najmniejsze detale. Poduszka - wykonana z 100%-owej wysoko jakościowej bawełny, wypełniona antyalergicznym puchem silikonowym, dzięki czemu jest miękka, ładnie się układa, a po wypraniu nie zmienia swojego kształtu. Pufa - wsad wykonany z 100%-owej wysoko jakościowej bawełny, wypełniony gąbką oraz granulatem styropianowy, dzięki czemu puf jest miękki, lekki, ładnie się układa i mają państwo gwarancję, że dzięki gąbce granulat po dłuższym czasie użytkowania nie osiądzie i nie straci na wartości. Pokrowiec wykonany jest z 100%-owej wysoko jakościowej bawełny, a siedzisko wypełnione włókniną poliestrową, dzięki czemu wypełnienie pufy nie jest odczuwalne i mają Państwo zapewniony wysoki komfort siedzenia. Pokrowiec pufy posiada suwak, więc jest bardzo łatwy do utrzymania w czystości. Lampka - podstawa wykonana jest z drewna, malowana ekologiczną farbą. Abażur wykonany z 100%-owej wysoko jakościowej bawełny. Tkaniny oraz wypełnienie, które używamy do produkcji naszych zestawów posiadają Certyfikaty OEKO-TEX Standard 100. Zestawy umieszczone na stronie to tylko przykładowe kompozycje, istnieje możliwość skompletowania zestawów z dowolnych produktów dostępnych w sklepie. W przypadku braku produktów na magazynie, istnieje możliwość zamówienia indywidualnego, czas realizacji ok. 5 dni roboczych. Wzór objęty ochroną prawno-autorską.

 • Zestaw Colorful Forest: styl , w kategorii zaprojektowany przez POPEE Popielewska Style,Nowoczesny

  Zestaw Colorful Forest

 • Zestaw Colorful Forest: styl {:asian=>"azjatyckie", :classic=>"klasyczny", :colonial=>"kolonialny", :country=>"wiejskie", :eclectic=>"eklektyczny", :industrial=>"przemysłowy", :mediterranean=>"śródziemnomorski", :minimalist=>"minimalistyczny", :modern=>"nowoczesny", :rustic=>"rustykalny", :scandinavian=>"skandynawski", :tropical=>"tropikalny"}, w kategorii zaprojektowany przez POPEE Popielewska Style,

  Zestaw Colorful Forest

Admin-Area