Prada stores | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3648:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
izabela jaroszek
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Edit project Dodaj zdjęcie
izabela jaroszek
izabela jaroszek
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Prada stores

Projekt jest odpowiedzią na otaczająco-przytłaczające nas galerie handlowe. Jest ich coraz więcej. Coraz więcej też jest wycinanych lasów. Postanowiłam połączyć cywilizację z naturą i stworzyć nowoczesną galerię wśród alei drzew. W galerii firmy Prada umieściłam pięć butików: buty, torebki, perfumy, odzież oraz biżuteria. Każdy z nich ma odmienny kształt. Całość umieszczona jest na dużym tarasie, wznoszącym się na 5 metrów ponad trawnik, aby go nie niszczyć. Jest to projekt koncepcyjny. Myślę,że galerie handlowe powinny ewoluować i stać się bardziej przyjaznymi dla otoczenia i przede wszystkim dla człowieka. Obecnie oświetlenie i natłok reklam, sklepów bardzo przytłacza w takich budynkach. W projekcie Prada stores proponuję spacer pomiędzy butikami na świeżym powietrzu. Wiem,że teraz każdy chce mieć wszystko blisko ,, pod nosem. Jednakże cierpi na tym przyroda i my. Każdy człowiek potrzebuje piękna. Pięknem i ideałem jest własnie natura. Nie uciekajmy od niej, wejdźmy w nią’ i współgrajmy. Nawet wielkie cywilizacje mogą to uczynić. Niestety myśląc o takim projekcie wiem, że potrzeba na to nie rok, nie dwa, ale kilkadziesiąt lat, ponieważ sądzę,że wtedy także kultura musiałaby ewoluować i przestać tak pędzić. Zwolnić tempo życia i zacząć żyć w sposób bardziej humanitarny.

 • widok na cały kompleks butików Prady od izabela jaroszek Klasyczny

  widok na cały kompleks butików Prady

 • butik z biżuterią Prada od izabela jaroszek Klasyczny

  butik z biżuterią Prada

 • Wnętrze butiku z biżjuterią Prada poziom 0 od izabela jaroszek Klasyczny

  Wnętrze butiku z biżjuterią Prada poziom 0

 • wnętrze butiku z biżuterią Prada poziom 1 od izabela jaroszek Klasyczny

  wnętrze butiku z biżuterią Prada poziom 1

 • wnętrze butiku z bizuterią Prada poziom 1 od izabela jaroszek Klasyczny

  wnętrze butiku z bizuterią Prada poziom 1

 • rzuty butiku z bizuteria Prady od izabela jaroszek Klasyczny

  rzuty butiku z bizuteria Prady

 • rzuty butiku z bizuteria Prady od izabela jaroszek Klasyczny

  rzuty butiku z bizuteria Prady

Admin-Area