Agnieszka Marczyk Studio Projektowania Wnętrz – profesjonaliści w kategorii Architekci wnętrz w miejscowości Lesznowola | homify
Zmień zdjęcie profilowe
Zmień zdjęcie w tle
Agnieszka Marczyk Studio Projektowania Wnętrz
Agnieszka Marczyk Studio Projektowania Wnętrz

Agnieszka Marczyk Studio Pr…

edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Zmień zdjęcie w tle
Agnieszka Marczyk Studio Projektowania Wnętrz
Agnieszka Marczyk Studio Pr...
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

MarczykDesign to design na najwyższy poziomie światowym dzięki zastosowaniu oryginalnych rozwiązań i nowoczesnych trendów zaczerpniętych z pracy w pracowniach we Włoszech, USA, Japonii czy Hiszpanii .

MarczykDesign to pasja tworzenia wspólnie z klientem, umiejętne słuchanie i proponowanie rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

MarczykDesign to profesjonalizm w realizacji usług – dostarczenie projektów z dbałością o najdrobniejsze szczegóły w uzgodnionym z klientem harmonogramie.

MarczykDesign to realizacja projektu w wyznaczonych ramach finansowych oraz oszczędność czasu i stresów związanych z wyborem wyposażenia, dobraniem dekoracji czy nadzorem nad wykończeniem.

W MarczykDesign oferuje Państwu unikalne połączenie projektowania wnętrz z doborem odpowiednich dzieł sztuki jak i możliwością ich zakupienia w pracowni czy stworzenia na indywidualne zamówienie.

Usługi
projektowanie wnętrz i projektowanie domów
Obszary usług
Cała polska
Adres
05-506 Lesznowola
Polska
+48-600473858 marczykdesign.pl
Prof pin.png%7c52.0897909,20