in2home
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt

Projekty

Dom, mieszkanie, wymarzone cztery kąty. Już jest Twoje, ale nie do końca wiesz jak zabrać się do jego urządzenia, gubisz się w gąszczu produktów wykończeniowych, obawiasz się niekontrolowanych wydatków i przekroczenia budżetu, zadajesz sobie pytanie skąd wziąć dobrego fachowca... 

Twoje wątpliwości to dla nas codzienność. Są to wyzwania, którymi z pasją oddajemy się każdego dnia, mając na celu stworzenie wizji Twojego Miejsca na Ziemi. Za cel stawiamy sobie zaprojektowanie wygodnego i ponadczasowego wnętrza, a przez umiejętność słuchania, z pewnością stworzymy projekt, który uwzględni wszystkie Twoje sugestie. 

Współpracę zaczynamy od rozmowy, w czasie której chcemy dowiedzieć się jakie wnętrza preferujesz, gdzie czujesz się dobrze, czym się interesujesz, jaki masz styl życia. Na jej podstawie stworzymy projekt funkcjonalny ­ układu pomieszczeń z rozmieszczeniem mebli. Na tym etapie będziemy pracować, tak długo, aż będziesz w pełni zadowolony. Potem zabierzemy Cię w podróż po świecie kolorów, materiałów wykończeniowych, lamp i dodatków. Gdy je skompletujemy, zobaczysz wszystko na wizualizacjach. 

Teraz kolej na projekt wykonawczy: rysunki pomieszczeń, widoki ścian, układ okładzin ściennych i podłogowych, projekt elektryki, hydrauliki, niezbędne wskazówki dla wykonawców i inne informacje, które ustalaliśmy podczas spotkań. 

Masz już wszystko, czego potrzebujesz, żeby rozpocząć pracę wewnątrz Twojego lokum. Jeśli zechcesz, możemy dodatkowo podjąć się nadzoru autorskiego nad projektem, aby dopilnować, że wszystko na budowie idzie zgodnie z planem. Wszystkie te etapy potrwają od kilku dni do nawet kilku miesięcy, w zależności od rodzaju projektu, z całą pewnością będzie to okres urozmaicony, podczas którego będziemy pomagać Ci w trudnościach budowy lub remontu, ale po tym czasie znajdziesz się w azylu, miejscu najważniejszym dla Ciebie i Twoich najbliższych, skrojonym na miarę Twoich potrzeb... Miła perspektywa, prawda?

Usługi
  • projektowanie wnętrz Home Staging dekoracja metamorfozy
  • designer de interiores
Obszary usług
Polska, Portugalia, and Europa
Adres
43-300 Bielsko-Biała
Polska
+48-790795305 www.in2home.eu