Intelidom Group Sp. z o.o. – profesjonaliści w kategorii Elektrycy w miejscowości Warszawa | homify
Intelidom Group Sp. z o.o.
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt Nowa oferta
Intelidom Group Sp. z o.o.
Intelidom Group Sp. z o.o.
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

Usługi

  • Instalacje elektryczne teletechniczne alarmowe audio-video automatyka (inteligentny dom) AV

Projekty

Kompleksowo zaprojektujemy, dostarczymy, zamontujemy oraz skonfigurujemy wszystkie instalacje elektryczne w Twoim domu/ mieszkaniu / inwestycji.

Celem Intelidom Group Sp. z o.o. jest zapewnienie fachowej i rzetelnej realizacji instalacji elektrycznych. Prace realizujemy zarówno w nowobudowanych, jak i modernizowanych budynkach. 

Marka Intelidom funkcjonuje na rynku już ponad 10 lat, a jej genezą była długotrwała działalność założycieli firmy w branży inteligentnego budownictwa w Polsce.

Naszą misją jest realizacja nowoczesnych obiektów budowlanych, przyjaznych dla użytkowników. Stawiamy sobie ze cel, aby stworzone przez nas instalacje inteligentnego budynku spełniały najwyższe wymagania, zapewniając komfort i wygodę w codziennym życiu oraz gwarantując bezpieczeństwo w każdej sytuacji.

Obszary usług
woj. mazowieckie
Nagrody i wyróżnienia
  • CEDIA Awards 2016 – Best Integrated Home £100,000 – £250,000 – Finalist
  • BEST INTERIOR DESIGN PRIVATE RESIDENCE POLAND – European Property Awards Interior Design – 2013-2014
Adres
Grzybowska 6/10 lok. 3
00-131 Warszawa
Polska
+48-221010207 www.intelidom.pl

Opinie

Polecam z czystym sumieniem! Pełen profesjonalizm, terminowość oraz najwyższa jakość wykonania. Na wyrazy uznania zasługuje również usługa doradcza świadczona na każdym etapie współpracy. Efekt końcowy w pełni zgodny z ambitnymi oczekiwaniami.
2 miesiące temu
Polecam firmę, bardzo profesjonalna obsługa. Mają w ofercie ciekawe i bardzo oryginalne produkty (mimo wizyty w w kilku innych miejscach w Warszawie, zaskoczyli mnie niektórymi markami i swoją ofertą) Ale najważniejsze, mają bardzo dużą wiedzę techniczną!
ponad rok temu
Profesjonalna firma do montażu inteligentnych domów . Jestem bardzo zadowolony z ekipy instalatorów jak i samej obsługi klienta .Szczerze polecam
7 miesięcy temu
Prof pin.png%7c52.2378426,21