Projektowanie Wnętrz Suspenzo

50 021 16 07
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt Add Shelf

SUSPENZO to grupa projektowa zajmująca się szeroko rozumianym
projektowaniem wnętrz, architektury i tworzeniem wizualizacji 3D. Zrzeszająca ambitnych architektów, projektantów i grafików mających na celu tworzenie lepszej jakości w tej dziedzinie życia. Wykształcenie, doświadczenie i pasja to atuty które sprawiają że każdy powierzony nam projekt zostanie wykonany z najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół. Specjalizujemy się w projektach ambitnych. Łączących w sobie prostotę i funkcjonalność. Mamy na swoim koncie wiele projektów wnętrz na terenie całego kraju. Naszym priorytetem jest dostarczanie najlepszych rozwiązań w najwyższej jakości, w ramach określonego budżetu, trzymając się ustalonego terminu. Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i kompleksowej realizacji.

Projektowaliśmy i realizowaliśmy min: przedszkola, restauracje, aranżacje wnętrz biurowych i publicznych, kompleksowe projekty wnętrz domów, mieszkań, apartamentów, projekty elewacji, zagospodarowania terenu, projekty domów jednorodzinnych.

Oferujemy różne formy współpracy od porad, kompleksowych projektów po kompleksowe realizacje wraz nadzorem autorskim i wykonawczym. W swoim zespole mamy rzetelne i sprawdzone ekipy wykonawcze które realizują każdy powierzony nam projekt. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.suspenzo.pl/oferta/kompleksowe-realizacje/

Usługi
projektowanie wnętrz, aranżacja wnętrz, and projektowanie biur
Obszary usług
cały świat and Warszawa
Adres
Jakubowska 22/3
03-902 Warszawa
Polska www.suspenzo.pl

    Twój profil jest kompletny w 77% procentach

    77%
    • E. g., Wypełnij pole szczegóły profilu w celu aktualizacji

    Uzupełnij swój profil, by otrzymać wyższy ranking użytkownika