Projektowanie Wnętrz Suspenzo – profesjonaliści w kategorii Projektanci i dekoratorzy wnętrz w miejscowości Warszawa | homify
Zmień zdjęcie profilowe
Zmień zdjęcie w tle
Projektowanie Wnętrz Suspenzo
Projektowanie Wnętrz Suspenzo

Projektowanie Wnętrz Suspenzo

edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Zmień zdjęcie w tle
Projektowanie Wnętrz Suspenzo
Projektowanie Wnętrz Suspenzo
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

SUSPENZO to grupa projektowa zajmująca się szeroko rozumianym
projektowaniem wnętrz, architektury i tworzeniem wizualizacji 3D. Zrzeszająca ambitnych architektów, projektantów i grafików mających na celu tworzenie lepszej jakości w tej dziedzinie życia. Wykształcenie, doświadczenie i pasja to atuty które sprawiają że każdy powierzony nam projekt zostanie wykonany z najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół. Specjalizujemy się w projektach ambitnych. Łączących w sobie prostotę i funkcjonalność. Mamy na swoim koncie wiele projektów wnętrz na terenie całego kraju. Naszym priorytetem jest dostarczanie najlepszych rozwiązań w najwyższej jakości, w ramach określonego budżetu, trzymając się ustalonego terminu. Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i kompleksowej realizacji.

Projektowaliśmy i realizowaliśmy min: przedszkola, restauracje, aranżacje wnętrz biurowych i publicznych, kompleksowe projekty wnętrz domów, mieszkań, apartamentów, projekty elewacji, zagospodarowania terenu, projekty domów jednorodzinnych.

Oferujemy różne formy współpracy od porad, kompleksowych projektów po kompleksowe realizacje wraz nadzorem autorskim i wykonawczym. W swoim zespole mamy rzetelne i sprawdzone ekipy wykonawcze które realizują każdy powierzony nam projekt. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.suspenzo.pl/oferta/kompleksowe-realizacje/

Usługi
projektowanie wnętrz, aranżacja wnętrz, and projektowanie biur
Obszary usług
cały świat and Warszawa
Adres
Jakubowska 22/3
03-902 Warszawa
Polska
+48-500211607 www.suspenzo.pl
Prof pin.png%7c52.2372466,21