Partner Design – profesjonaliści w kategorii Architekci wnętrz w miejscowości Wrocław | homify
Zmień zdjęcie profilowe
Zmień zdjęcie w tle
Partner Design
Partner Design

Partner Design

edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Zmień zdjęcie w tle
Statystyki Premium
Partner Design
Partner Design
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

Zaprojektować dobre wnętrze nie jest łatwo. Pod uwagę trzeba wziąć ergonomię, naturalne ograniczenia, takie jak powierzchnia poszczególnych pomieszczeń i oczywiście preferencje tych, którzy będą w mieszkaniu żyli. Pracujący w Partner Design architekci to ludzie, którzy wiedzą, jak to wszystko połączyć.

Doświadczenie, wiedza o najnowszych trendach w architekturze wnętrz oraz otwarte podejście do potrzeb klienta pomagają osiągnąć efekt idealny. Model 3D, który otrzymują klienci Partner Design, pozwala na sprawdzenie różnych rozwiązań i dokładnie poznanie przyszłej aranżacji mieszkania.

Klienci zamawiający w Partner Design mogą liczyć na pełną obsługę – począwszy od pierwszej rozmowy, a na odebraniu kluczy do już urządzonego mieszkania skończywszy. Szczegóły ustalane są w czasie indywidualnych spotkań, a każdy pomysł – wizualizowany. Aby mieć pewność, że projekt zostanie wykonany zgodnie z ustaleniami, Partner Design odpowiada także za nadzór nad wykonawcami.

Obszary usług
Wrocław
Adres
Życzliwa 19
53-030 Wrocław
Polska
www.partnerdesign.pl
Prof pin.png%7c51.0668424,16