Ars Deko – profesjonaliści w kategorii Projektanci w miejscowości Lublin | homify
Ars Deko
edit edit in admin Poproś o opinię Nowy projekt
Ars Deko
Ars Deko
Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Wysłane!
Ten profesjonalista odpowie tak szybko, jak to możliwe!

PROJEKTY

Firma Ars Deko ma za sobą ponad 14 letnie doświadczenie w dziedzinie wyposażenia i aranżacji łazienek. Cechuje nas nowoczesny styl, ekskluzywna oferta oraz indywidualne podejście do Klienta. Celem naszej firmy jest konkurencyjność, która odzwierciedla się w jakości oferowanych produktów. W dzisiejszych czasach, w dobie substytutu i złudzenia doskonałości, na każdym kroku spotyka się ludzi, którzy zadowalają się półśrodkami - bo imitacja dobrego efektu jest wszystkim, co zdołają osiągnąć. My jednak bezkompromisowo stawiamy na perfekcję, dopracowanie szczegółów, na jakość, która stała się naszym znakiem rozpoznawczym. W tym, co robimy, nieodmiennie jesteśmy stroną dialogu, w którym klient nie jest uporczywym petentem, ale partnerem, wnoszącym do naszej pracy coś istotnego. Bo przecież to jego oczekiwania, a czasem nawet wieloletnie przemyślenia, mają zostać spełnione dzięki takiej współpracy. Jesteśmy świadomi, że nadajemy wymierny kształt ludzkim pomysłom i dzięki swojemu wkładowi pomagamy je realizować.

Studio Projektowe: Architektura wnętrz a zwłaszcza aranżacja łazienek to nie tylko nasza praca ale również osobista pasja. Z wielką starannością projektujemy zarówno małe łazienki, pokoje kąpielowe jak i obiekty SPA & Wellness. Doświadczenie nauczyło nas wsłuchiwania się w potrzeby naszych Klientów. Stworzone projekty idealnie dopasowane są do potrzeb Klienta.

Usługi
projektowanie wnętrz, sauny mokre, and sauny suche
Obszary usług
Lublin and Cała polska
Nagrody i wyróżnienia
salon roku 2008, salon roku 2010, salon roku 2012
Adres
Łęczyńska 43
20-313 Lublin Lublin
Polska
+48-817461246 www.arsdeko.pl
Prof pin.png%7c51.240845,22